MotoSerce Białystok i Podlaskie Motocyklowe Zakończenie lata 17.09.2022

0
671

MotoSerce Białystok i Podlaskie Motocyklowe Zakończenie lata które odbędzie się 17.09.2022 to kolejna już impreza przeprowadzana przez motocyklistów dla dzieci.
Zbiórka krwi, pokazy, porady, scena, parada i co tam jeszcze uda się zorganizować, to wszystko ma zachęcić honorowych dawców krwi i takich którzy zrobią to po raz pierwszy do podzielenia się tym darem. Pamiętajcie że do dziś krwi nie można niczym zastąpić!

MotoSerce Białystok i Podlaskie Motocyklowe Zakończenie lata – program

MotoSerce Białystok i Podlaskie Motocyklowe Zakończenie lata - program
MotoSerce Białystok i Podlaskie Motocyklowe Zakończenie lata – program

Pomiędzy godziną 13 a 14 przez Białystok przejedzie tradycyjna parada motocyklistów, która zatrzyma się właśnie na kampusie Uczelni. Całe wydarzenie motocykliści zaplanowali na obszernym parkingu przy Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku do którego wjazd prowadzi od ulicy Świerkowej.

14. MotoSerce, czyli zbiórka krwi i Podlaskie Motocyklowe Zakończenie Lata na kampusie Politechniki Białostockiej

Czym jest MOTOSERCE 2022 Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa 2022? Jest to organizowana co roku już po raz XIV przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Ogólnopolska impreza polega na zbieraniu honorowo krwi.

Jak możemy przeczytać na stronie www MOTOSERCE nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem. Jest Ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Organizatorami są wyłącznie kluby zrzeszone przy KPKM, ewentualnie osoby, czy też kluby, które uzyskały zgodę Kongresu. Znak MOTOSERCA jest zastrzeżony na potrzeby Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Mam jednak nadzieję że w tym wypadku użycie go do poinformowania o tak szczytnej idei nie narażą mnie na żadne konsekwencje.

Krew darem życia – XIV edycja

W ciągu poprzednich lat udało się zebrać 35 082 litrów krwi. Organizatorzy zebraną krew chcą przede wszystkim przeznaczyć dla najmłodszych. Zbiórka winna być zorganizowana w stacji krwiodawstwa przy szpitalu dziecięcym lub szpitalu, w którym jest taki oddział.  “PAMIĘTAJCIE! Krew jest tak cennym darem, że każda stacja krwiodawstwa przyjmie Was z otwartymi rękami, bo dla nich największym problemem jest brak krwiodawców.”

Na wypadek gdyby zaistniał problem jak trafić Politechnika Białostocka, Wiejska, Białystok

Tak było na MOTOSERCE 2022 w ŁOMŻY

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.