Bezpieczny Zakup Ford vs Hyundai

468

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

ford focus w wersji st line na parkingu redakcji radio bezpieczna podróż
wytrzymałość aut marki ford

Focus RS-Line czy i30 N-Line, takie dziwne czasy że HOT Hatche przechodzą do lamusa. Przynajmniej taka sytuacja jest obecnie w UE gdzie rządzą i podejmują decyzje ludzie którzy nie mają pojęcia o tematyce w której zabierają głos. Jak to się kończy? Tak jak z gazem w UE, mądrzy komisarze doprowadzili do katastrofy za którą zapłacą obywatele. Tak więc Bezpieczny Zakup Ford vs Hyundai ?

ford focus w wersji st line na parkingu redakcji radio bezpieczna podróż Bezpieczny Zakup Ford vs Hyundai

Bezpieczny Zakup Ford vs Hyundai

Jeszcze parę lat temu zakup takiego auta to były emocje. Rajdy WRC przybliżały marzenia o superautach w postaci zwykłych produkcyjnych samochodów. Od kiedy Colin McRae wygrywał Mistrzostwa Świata sprzedaż zwykłych czy usportowionych Imprez gwałtownie wzrosła. Po to producenci biorą udział w tym cyrku by sprzedawać auta wraz z marzeniami, niestety czasy robią się tak dziwne że marzeń już brak. Obaj producenci starają się wypełniać oczekiwania ekologiczne oraz jednak resztką nadziei i marzenia.

hyundai i30 w lesie na testach Bezpieczny Zakup Ford vs Hyundai

Jak to wychodzi? Średnio, coraz gorzej i nie chodzi o ofertę Forda czy Hyundaia ale raczej o nasz stan ducha. Na tle nijakiej konkurencji Focus i i30 w wersjach usportowionych jawią się autami bardziej atrakcyjnymi niż są. Absurdalne dążenie do elektryfikacji motoryzacji za wszelką cenę prowadzi do wypaczeń i wynaturzeń ale to domena UE. Czemu nie postawiono na paliwa ekologiczne. Gdyby E85 stało się powszechne to dodatkowo rolnictwo by na tym zyskało. Produkcja aut elektrycznych to akumulatory oraz ich utylizacja. To są zanieczyszczenia, produkcja kabli, przewodów, ładowarek itp. Nikt nie odważy się policzyć i opublikować prawdziwych danych. Na szczęście jesteśmy tylko ludźmi więc potrzebujemy emocji w naturalny sposób, czas się obudzić i trochę pobawić się jazdą.

cz.1 Bezpieczny Zakup Ford Focus ST-Line vs i30 N-Line

cz.2 Bezpieczny Zakup Focus ST-Line vs i30 N-Line

cz.3 Bezpieczny Zakup Ford Focus ST-Line vs i30 N-Line

cz.4 Bezpieczny Zakup Ford Focus ST-Line vs i30 N-Line

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

przeczytaj o Focusie w dieslu

aktualna oferta forda

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia