Bezpieczny Zakup Fiat Tipo Cross

378

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny zakup Fiat Tipo Cross na posesji restauracji zdrówko legionowo

Są różne typy nadwozi, najpopularniejsze ostatnio są te podwyższane a pośród nich SUVy. Kiedyś rodzinne auto to było kombi czyli osobówka z większą przestrzenią z tyłu na bagaż czy teściową. Fiat wymyślił coś pomiędzy kombi a suvem czyli CROSS. Tak więc nasz bohater odcinka Bezpieczny Zakup Fiat Tipo Cross to takie podwyższone kombi.

Bezpieczny Zakup Fiat Tipo Cross

Marka Fiat jest coraz mniej obecna na polskim rynku, w 2004 roku było to prawie 16% udziału w rynku obecnie niewiele ponad 1%. W połowie lat 90tych było to ponad 35%. Czemu Fiat przestał być obecny na naszym rynku. Przez lata kompletny brak konkurencji uśpił zarządzających na polskim rynku? Tu Fiat ma jedne z największych fabryk i większość eksportuje, czemu tak? Czy polscy kierowcy nie chcą Fiata czy Fiat nie interesuje się naszym rynkiem? To chyba miks jednego i drugiego.

Gama produktowa to też pewien problem, nie bardzo jest w czym wybierać w porównaniu np. do VW czy Opla. Wydaje się jednak że najgorsze minęło, modeli przybywa ale i ich atrakcyjność także wzrasta. Tipo Cross jakiego dziś testujemy to bardzo atrakcyjna oferta na naszym rynku. Za stosunkowo nieduże pieniądze otrzymujemy duży, rodzinny pojazd z małym ekonomicznym silnikiem spełniającym najostrzejsze normy spalania. Dodatkowo mamy także do wyboru wersję hybrydową a dla tradycjonalistów diesla.

Bezpieczny zakup Fiat Tipo Cross na posesji restauracji zdrówko legionowo

Ze wszech miar jest to dobra propozycja, w tej kategorii aut rodzinnych to chyba najkorzystniejsza relacja ceny do korzyści. Niskie koszty serwisu, niskie koszty napraw to nadal atuty fiata. Jak trwały jest Fiat Tipo? na razie brak informacji o kłopotach właścicieli a auto jest od 2015 roku na rynku i sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy. Gdzie go kupić i ile kosztuje?

cz.1 Bezpieczny Zakup Fiat Tipo Cross

cz.2 Bezpieczny Zakup Tipo Cross

cz.3 Bezpieczny Zakup Tipo Cross

cz.4 Bezpieczny Zakup Fiat Tipo

niesprawny zawór EGR to wyższe zużycie paliwa, czemu?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia