Zakłady Nascar: porady i funkcje

388

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kiedy twoi ulubieni zawodnicy NASCAR wjeżdżają na tor, prawdopodobnie jesteś przykuty do telewizora, aby zobaczyć, kto skończy jako pierwszy. Dreszcz pokonywania zakrętów, hałas silnika i wspaniałe ostatnie okrążenie jest tym, co czyni ten sport tak atrakcyjnym. Oglądanie ich w domu lub uczestniczenie w nich osobiście jest dobrą metodą na chwalenie się swoim fandomem, ale co jeśli podniesiesz poprzeczkę? Stań się kierowcą własnego losu, obstawiając zakłady na NASCAR.

Kursy NASCAR różnią się od innych kursów sportowych: nie obejmują spreadów, linii pieniężnych i nie ma więcej / mniej grup do wyboru. I chociaż skupiasz się na typowaniu kierowców, którzy wygrają -Zakłady na NASCAR to coś więcej niż zwykłe zakłady na wygraną. A żeby zakłady na NASCAR przynosiły tylko radość i żadnych rozczarowań, lepiej jest korzystać z agregatorów stron kasyn online, takich jak najlepsze polskie kasyna. Usługa ta pomaga wybierać tylko dobre gry, zapewniając niezawodność i dobry wypoczynek.

PODSTAWY ZAKŁADÓW SPORTOWYCH NA NASCAR

Kursy zakładów NASCAR opierają się na tym, kto i jak wygra dany wyścig. Piloci z większymi szansami na wygraną mają niższe numery, a przegrani – wyższe. Powiedzmy, że pilot 1 ma +400 szans na wygranie wyścigu, a pilot 2 ma +5000 szans na wygraną. Pilot 1 ma o wiele większe szanse na wygranie wyścigu, więc otrzymasz mniej, jeśli na niego postawisz.

RÓŻNE RODZAJE ZAKŁADÓW

Zakłady podstawowe Najłatwiejszy zakład, jaki można postawić w NASCAR, to zakład na wygraną. W tym momencie wybierasz kierowcę, którego chcesz zobaczyć jako zwycięzcę. Używając powyższego przykładu, jeśli wybierzesz kierowcę nr 1 i postawisz 100$, otrzymasz z powrotem 500$, a w przypadku wygranej zysk wyniesie 400$. Jak widać, masz potencjał, aby zarobić dużo pieniędzy, jeśli przegrywający zawodnik wygrywa, z maksymalnie 43 zawodników na wyścig. Jeśli nie jesteś pewien, kto wygra wyścig, ale podejrzewasz, że zawodnik może zająć przynajmniej jedno i trzy miejsca, możesz spróbować postawić na to.

Wszystko, czego ten zawodnik potrzebuje, to ukończenie wyścigu w pierwszej trójce, abyś wygrał.Zwycięstwo nie jest najważniejszym celem, wystarczy zajęcie pierwszego, drugiego lub trzeciego miejsca. Szanse na wygraną są większe, choć wygrane są mniejsze. Zaawansowane zakłady Kiedy już opanujesz proste zakłady na NASCAR, możesz zrobić coś bardziej skomplikowanego i postawić zakład na przykład na match-up. W tym zakładzie NASCAR dom bukmacherski dobierze dwóch kierowców, a Ty musisz wybrać spośród nich zwycięzcę. W rezultacie jeden kierowca musi pokonać drugiego i to wszystko.

Ponieważ bukmacher kontroluje mecz, możesz zobaczyć różne pary, w tym kierowców ze środka grupy lub kierowców, którzy są spodziewani na szczycie lub na dole. Kolejną rzeczą, na którą możesz się założyć jest to, kto będzie miał najlepszy czas okrążenia. Liczony jest kierowca, który zanotował jedno najszybsze okrążenie podczas wyścigu, a nie okrążenie kwalifikacyjne.

Prop Bets

Jednym z rodzajów zakładów NASCAR, są zakłady na rekwizyty. Wyznaczasz zwycięzcę różnych wydarzeń podczas wyścigu. Zazwyczaj jest to coś tak prostego jak to, który producent samochodów wygra lub coś bardziej złożonego jak wybór kierowcy, który pokona najwięcej okrążeń. Większość zakładów typu prop bets jest klasyfikowana jako wykwalifikowane lub niewykwalifikowane.

Zakłady z umiejętnościami wymagają od Ciebie wiedzy na temat NASCAR (jak wybór kierowcy, który poprowadzi najwięcej okrążeń), podczas gdy zakłady bez umiejętności są bardziej niewinne i oparte na przypadku (jak liczba flag ostrzegawczych w wyścigu). Zakłady prop mogą nie być oferowane na każdym wyścigu, ale te największe na pewno je zawierają.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZAKŁADÓW NA SPORT NASCAR

Zanim zaczniesz grać w zakłady na wyścigi NASCAR, zapoznaj się z harmonogramem wyścigów NASCAR. Jedną z fajnych rzeczy w tym sezonie jest to, że wielkie wyścigi odbywają się w weekendy, więc masz cały tydzień na kopanie i badania, jeśli pozwala na to czas. Spójrz na kursy futures na główne wyścigi i zawody przez cały sezon, gdziekolwiek są dostępne.

Faworytami na tablicy bukmacherskiej są ci, od których naturalnie oczekuje się solidnych kampanii. Każdy wyścig z harmonogramu jest indywidualnym wydarzeniem i należy do niego podejść przygotowanym. Wyścigi rozgrywane są na różnej długości i na różnych torach. Będą kierowcy, którzy dobrze sobie radzą na niektórych torach, a na innych słabną i odwrotnie. Potrzebujesz czasu, aby rozważyć i zrozumieć, którzy kierowcy najlepiej sprawdzą się w danych okolicznościach. Trochę badań w tej dziedzinie może pomóc w szybkim opracowaniu krótkiej listy celów na nadchodzący wyścig.

Wniosek

Gry NASCAR są bardzo ciekawe i ekscytujące, a także dają możliwość zarabiania pieniędzy. Bez względu na to, czy jesteś fanem tego sportu, czy nie, powinieneś spróbować. Jeśli raz spróbujesz, możesz być mile zaskoczony. NASCAR zapewnia ogromny wybór wydarzeń. Spróbuj, a wszystko znajdzie się na swoim miejscu!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia