VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022

0
379
plakat VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 Mercedes
VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 - plakat

VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022, który w swej pierwotnej wersji miał się odbyć 20.08.2022 ze względu na małą ilość zgłoszeń został przełożony termin na 1 października 2022r.
Jeśli macie chęć spotkać się na Bemowie przyślijcie swoje zgłoszenie już dziś, to propozycja dla posiadaczy.

SOBOTA, 1 PAŹDZIERNIKA 2022 O 10:00 – 19:00

Jest to niewątpliwie impreza dla zainteresowanych pojazdami zabytkowymi, a także posiadaczami klasycznych samochodów i motocykli. W każdym z tych przypadków nie można przegapić największej imprezy sezonu czyli Zlotu Gwiaździstego Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji .
W ciągu jednego dnia, w jednym miejscu, po raz szósty można będzie zobaczyć niezwykłe, niepowtarzalne, czasami nieznane, ale zawsze klasyczne pojazdy, które dawno zniknęły z naszych dróg.
Jako wzór postawiona została najstarsza impreza samochodowa na świecie czyli Rallye Automobile de Monte-Carlo. Jedną z atrakcji będzie to że uczestnicy będą mogli dotrzeć na Zlot w prostej formule rajdowej, wybierając dogodny dla siebie punkt startowy: Konstancin-Jeziorna, Reguły, Zakroczym lub Wesoła. W każdym z wymienionych przypadków trasa będzie wynosić około 40 km. Można też będzie przybyć bezpośrednio na miejsce Zlotu. Miejscem docelowym jest Automobilklub Polski, Warszawa-Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 127.

VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 – atrakcje dla widzów i uczestników

Na widzów i uczestników czekać będą między innymi poniższe atrakcje związane z motoryzacją:
•Profesjonalnie prowadzony konkurs elegancji pojazdów docierających na Zlot w formule rajdowej
•Plebiscyt publiczności na ulubiony pojazd, gdzie przewidziane są nagrody nie tylko dla wybranych pojazdów, ale i dla głosujących
•Widowiskowe przejazdy na specjalnie przygotowanej płycie poślizgowej
•Pokazy blacharstwa artystycznego
•Sprzedaż gadżetów motoryzacyjnych
•Licytacja unikatowych pamiątek motoryzacyjnych na cel charytatywny.

Odznaka Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski -VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022
VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 – Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski

VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji – informacja dla zainteresowanych formułą rajdową

Organizator zaprasza do dotarcia na Zlot w formule rajdowej. Jest to propozycja dla wszystkich posiadaczy i użytkowników ubezpieczonych i sprawnych technicznie pojazdów o wysokim stopniu oryginalności, wyprodukowanych przed 1990 rokiem.

Stacjonarny udział w Zlocie jest dostępny dla wszystkich pojazdów, które wyróżniają się ze względu na swoją konstrukcję, rok produkcji lub historię (decyzje o dopuszczeniu podejmuje organizator). Wszystkich widzów zapraszamy do odwiedzenia Zlotu w dniu 1.10.2022 roku od godziny 10:00.


Zgłoszenia przyjmujemy na formularzu zgłoszeniowym wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego. Dokumenty należy wysłać na adres mail zlotgwiazdzisty@gmail.com . Zgłoszone załogi otrzymają zwrotną informację o dokładnej godzinie i miejscu wybranego startu.
Dla uczestników zlotu chcących wziąć udział w każdej formule obowiązuje wpisowe:
•Dla docierających na Zlot w formule rajdowej: 150 zł od załogi (w opłacie uwzględniono posiłek na terenie Zlotu i udział we wszystkich atrakcjach)
•Dla przyjeżdzających bezpośrednio i jedynie wystawiających się: 30 zł od załogi.
Widzowie i odwiedzający bez pojazdów – wstęp wolny.
Wpisowe należy wpłacić na konto Automobilklubu Polski: Bank Millenium nr 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512 .

Serdecznie zapraszamy
Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski

Wydarzenie na FB: VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji tu można znaleźć regulamin i formularz zgłoszeniowy w formie pdf.

Wyjazd uczestników IV Zlotu Gwiaździstego na paradę ulicami Warszawy w 2012 roku.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.