VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022

702

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

plakat VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 Mercedes
VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 - plakat

VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022, który w swej pierwotnej wersji miał się odbyć 20.08.2022 ze względu na małą ilość zgłoszeń został przełożony termin na 1 października 2022r.
Jeśli macie chęć spotkać się na Bemowie przyślijcie swoje zgłoszenie już dziś, to propozycja dla posiadaczy.

SOBOTA, 1 PAŹDZIERNIKA 2022 O 10:00 – 19:00

Jest to niewątpliwie impreza dla zainteresowanych pojazdami zabytkowymi, a także posiadaczami klasycznych samochodów i motocykli. W każdym z tych przypadków nie można przegapić największej imprezy sezonu czyli Zlotu Gwiaździstego Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji .
W ciągu jednego dnia, w jednym miejscu, po raz szósty można będzie zobaczyć niezwykłe, niepowtarzalne, czasami nieznane, ale zawsze klasyczne pojazdy, które dawno zniknęły z naszych dróg.
Jako wzór postawiona została najstarsza impreza samochodowa na świecie czyli Rallye Automobile de Monte-Carlo. Jedną z atrakcji będzie to że uczestnicy będą mogli dotrzeć na Zlot w prostej formule rajdowej, wybierając dogodny dla siebie punkt startowy: Konstancin-Jeziorna, Reguły, Zakroczym lub Wesoła. W każdym z wymienionych przypadków trasa będzie wynosić około 40 km. Można też będzie przybyć bezpośrednio na miejsce Zlotu. Miejscem docelowym jest Automobilklub Polski, Warszawa-Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 127.

VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 – atrakcje dla widzów i uczestników

Na widzów i uczestników czekać będą między innymi poniższe atrakcje związane z motoryzacją:
•Profesjonalnie prowadzony konkurs elegancji pojazdów docierających na Zlot w formule rajdowej
•Plebiscyt publiczności na ulubiony pojazd, gdzie przewidziane są nagrody nie tylko dla wybranych pojazdów, ale i dla głosujących
•Widowiskowe przejazdy na specjalnie przygotowanej płycie poślizgowej
•Pokazy blacharstwa artystycznego
•Sprzedaż gadżetów motoryzacyjnych
•Licytacja unikatowych pamiątek motoryzacyjnych na cel charytatywny.

Odznaka Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski -VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022
VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji Warszawa 1.10.2022 – Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski

VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji – informacja dla zainteresowanych formułą rajdową

Organizator zaprasza do dotarcia na Zlot w formule rajdowej. Jest to propozycja dla wszystkich posiadaczy i użytkowników ubezpieczonych i sprawnych technicznie pojazdów o wysokim stopniu oryginalności, wyprodukowanych przed 1990 rokiem.

Stacjonarny udział w Zlocie jest dostępny dla wszystkich pojazdów, które wyróżniają się ze względu na swoją konstrukcję, rok produkcji lub historię (decyzje o dopuszczeniu podejmuje organizator). Wszystkich widzów zapraszamy do odwiedzenia Zlotu w dniu 1.10.2022 roku od godziny 10:00.


Zgłoszenia przyjmujemy na formularzu zgłoszeniowym wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego. Dokumenty należy wysłać na adres mail zlotgwiazdzisty@gmail.com . Zgłoszone załogi otrzymają zwrotną informację o dokładnej godzinie i miejscu wybranego startu.
Dla uczestników zlotu chcących wziąć udział w każdej formule obowiązuje wpisowe:
•Dla docierających na Zlot w formule rajdowej: 150 zł od załogi (w opłacie uwzględniono posiłek na terenie Zlotu i udział we wszystkich atrakcjach)
•Dla przyjeżdzających bezpośrednio i jedynie wystawiających się: 30 zł od załogi.
Widzowie i odwiedzający bez pojazdów – wstęp wolny.
Wpisowe należy wpłacić na konto Automobilklubu Polski: Bank Millenium nr 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512 .

Serdecznie zapraszamy
Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski

Wydarzenie na FB: VI Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji tu można znaleźć regulamin i formularz zgłoszeniowy w formie pdf.

Wyjazd uczestników IV Zlotu Gwiaździstego na paradę ulicami Warszawy w 2012 roku.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia