Bezpieczny Zakup SsangYong Tivoli i Grand

419

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

SangYong Tivoli zaparkowany na ulicy

Koreańskie auta to Kia i Hyundai przy okazji bliźniaki bo to jeden koncern. Było jeszcze Daewoo ale upadło, ale Daewoo miało jeszcze jedną markę pod skrzydłami – Ssangyong. JUż pod koniec lat 90 tych po przejęciu FSO wprowadzono do sprzedaży importowane, składane u nas Ssangyongi. Jak zrobić bezpieczny zakup Ssangyong Tivoli i Grand ?

Bezpieczny Zakup SsangYong Tivoli i Grand

SsangYong jest jedną z najmniej rozpoznawalnych marek na naszym rynku z tych liczących się. Jest to duży koncern, liczy sobie prawie 70 lat, był ostatnio w rękach Daewoo a potem hinduskiej Mahindry. Ani jedni ani drudzy nie doprowadzili do rozkwitu marki, czemu? Dziwne bo jest to bardzo przyzwoity produkt. 3 lata temu byłem na wycieczce do Tallina większym Ssangyongiem ale auto było fantastycznie komfortowe. Myślę że każdy kto rozgląda się za dużym crossoverem i nie ma kompleksów co do znaczka na masce powinien rozważyć zakup Tivoli.

ssangyong tivoli deska rozdzielcza

A propos znaczków i prestiżu to z nim bywa różnie, coraz więcej podzespołów w autach prestiżowych jest produkowana gdzieś tam. Księgowi rządzący firmami tną koszty które odbijają się na prestiżu, ludzie od marketingu pudrują to i tak koło się toczy a jakość ztacza w dół. W SsangYongu nie ma tego problemu bo nikt nie usiłuje sztucznie wyprodukować prestiżu. Ta sztuka jest domeną marketerów firm europejskich we współpracy ze sprzedajnymi mediami. Kto tak robi? Nie chcę używać nazw ale wystarczy wpisać w google diesel n47 a lista informacji pojawi się dłuuuga na kilometr. Producent o mało się nie wywrócił. Lista wezwań serwisowych była długa a usterki usuwane latami. To samo tyczy się skrzyń multitronic. Kierowcy takie egzemplarze wyposażone w te silniki i te skrzynie omijają szerokim łukiem.

Wszystko było przykryte zasłoną milczenia w mediach. Mało dziennikarzy i tytułów odważyło się poruszać temat by nie stracić reklam i wsparcia. Takich tematów nie znajdziecie w przypadku aut koreańskich. Tam nikt nie pozwoli sobie na oszustwa i naciągactwo bo za nimi nie stoi murem rząd federalny. Tak więc jakość SsangYonga jest autentyczna. Koszty serwisu, koszty napraw Tivoli ale i koszty normalnej eksploatacji są niskie. Ja polecam to auto dla zwykłych użytkowników chcących po prostu się przemieszczać pewnie i komfortowo ale bez zadęcia.

nr.1 Bezpieczny Zakup SsangYong Tivoli i Grand

nr.2 Bezpieczny Zakup SsangYong Tivoli i Grand

nr.3 Bezpieczny Zakup SsangYong Tivoli

nr.4 Bezpieczny Zakup SsangYong Tivoli

zobacz jak wyglądał Tivoli z silnikiem atmosferycznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia