Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej

386

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej

We wtorek 11 października 2022 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbędzie się Międzynarodowe Forum Ekonomii Społecznej będące 12. Edycją Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej.

Celem Forum jest upowszechnianie idei ekonomii społecznej w regionie jako jednego z narzędzi w zakresie integracji społecznej i zawodowej osób najbardziej zagrożonych wykluczeniem społecznym.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej – Pod medialnym Patronatem pierwszej w UE Rozgłośni DAB+ tworzonej przez osoby niepełnosprawne nadającej z TORUNIA.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej dyrektor ROPS Toruń  adam szponka

Jest nam szalenie miło poinformować że mamy zaszczyt objąć patronatem Kujawsko-Pomorskie Forum Ekonomii Społecznej odbywającego się w ramach Międzynarodowego Forum Ekonomii Społecznej.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej – goście

Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in. dr hab. Adam Bodnar, Profesor Uniwersytetu SWPS, były Rzecznik Praw Obywatelskich, dr hab. Alona Revko, profesor Czernihowskiego Narodowego Uniwersytetu Technologicznego (Ukraina), na uchodźstwieGość Akademicki Centrum Przedsiębiorczości Społecznej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Oxfordzkiego oraz Pan Jacek Gralczyk,edukator, wykładowca i ekspert z zakresu aktywizacji społecznej oraz procesów lokalnego rozwoju społecznego, superwizor zmiany społecznej. Ponadto do udziału w giełdzie kooperacyjnej zaproszeni zostali przedstawiciele włoskiej ekonomii społecznej partnerskiego regionu Veneto.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej gość z Ukrainy  Alona Revko
Alona Revko

W trakcie uroczystej gali po raz kolejny Regionalny Komitet Rozwoju Ekonomii Społecznej chce uhonorować samorządy, podmioty ekonomii społecznej oraz przedstawicielu biznesu komercyjnego za zaangażowanie we współpracę w obszarze ekonomii społecznej przyznając tytuły: „Samorząd przyjazny ekonomii społecznej”, „Przedsiębiorstwo zaangażowane społecznie” oraz przyznając Wyróżnienia Specjalne Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej – konkurs fotograficzny

Istotnym akcentem wydarzenia promującego idee ekonomii społecznej wśród ludzi młodych, będzie rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego dla młodzieży, nad którym patronat honorowy objęła Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbieta Piniewska oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pan Marek Gralik.

12 edycja Kujawsko-Pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej – kim jest Radio Bezpieczna Podróż

Radio Bezpieczna Podróż to nowoczesna, tworzona według najnowszych technologii i w pełni cyfrowa rozgłośnia radiowa, nastawiona na interakcję z odbiorcami i otwarta na współpracę z osobami niepełnosprawnymi. Koncesjonariuszem radia jest Fundacja Emanio Arcus. Rozgłośnia nadaje program w formacie cyfrowym (DAB+), który można usłyszeć w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Częstochowie, Kielcach, Katowicach, Andrychowie, Nowym Sączu, Tarnowie i Rzeszowie. Również streaming internetowy nie jest nam obcy. Od chwili powstania w marcu 2020 roku Radio Bezpieczna Podróż systematycznie zwiększa swój zasięg na terenie kraju. wiecej o redakcji

Jesteśmy Mazowiecką Marką Ekonomii Społecznej oraz Laureatem Wyróżnienia konkursu Lodołamacze

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia