Jesienny Turystyk w Bieszczadach 4×4 7-9.10.2022 Solina Werlas

370

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jesienny Turystyk w Bieszczadach 4x4 7-9.10.2022 Solina
Jesienny Turystyk w Bieszczadach 4x4 7-9.10.2022 Solina

Bieszczady oraz Jesienny Turystyk w Bieszczadach 4×4 to coś co organizator uznaje jako swoją tradycję. Tym razem zostaniecie zabrani na jednak na nowe trasy !

Kolejny Weekend w Bieszczadach, dla posiadaczy 4×4 każdej marki skierowany do całych rodzin!
Impreza jest imprezą rodzinną nastawioną na turystyczne przemierzanie zakątków tego pięknego regionu Polski, dla wielu z Was nieznanych.

Kilka słów od organizatora związanego z imprezą:
Turystyczny off-road w Bieszczadach jest możliwy, a my pokażemy jak można zrobić to legalnie, a przy okazji zobaczyć miejsca nieznane czy zapomniane. Zorganizujemy świetną bieszczadzka imprezę, zagwarantujemy genialną atmosferę oraz dzięki naszym Kucharzom, którzy towarzyszą nam na każdej imprezie – damy dobrze zjeść

Skrótowy harmonogram imprezy.
Dzień 1 – godziny popołudniowe – zjazd uczestników w Werlasie.

 • 19:30 kolacja/ognisko, integracja i zapoznanie, przedstawienie całej imprezy przez organizatorów
  Dzień 2 – śniadanie, wyjazd na trasę drogami asfalt/szuter/błoto. Po południu powrót (ok. godziny 17), obiad i dla chętnych wyjście pieszo do klimatycznej knajpy gdzie skosztujecie regionalnych piw, miodu pitnego i poznacie kosmicznych właścicieli. Na koniec dnia kolacja i biesiada bez limitu.
  Dzień 3 – śniadanie i zakończenie imprezy

Nocleg do wyboru:
W pokojach i domkach w naszej artoturystyce lub w swoich namiotach/samochodach na tym samym terenie (z dostępem do kuchni i łazienek).
Nie ma specjalnych wymogów jeżeli chodzi o przygotowanie samochodu. Zgłosić może się każdy, od SUV do rasowych terenówek.

Cena:
Noclegi w pokojach – 500 zł/ osoba
Dzieci do 6 lat: 380 zł
Noclegi w swoich namiotach/samochodach – 380 zł/osoba
Dzieci do lat 6 – 200 zł.

W cenie:

 • Pełne wyżywienie (kolacja pierwszy dzień; śniadanie, obiad, kolacja i biesiada dnia drugiego; śniadanie dnia trzeciego)
 • Miejsca noclegowe
 • Wjazdy na tereny prywatne i leśne
 • Osoba prowadząca trasę
 • Fotorelacja dla każdego
 • Gwarantowana zabawa.
  W cenie nie uwzględnia się:
 • Dodatkowych posiłków
 • Napoi wyskokowych
 • Ubezpieczenia.

Jesienny Turystyk w Bieszczadach – Dla Kogo jest ta impreza

Dla wszystkich chcących poznać Bieszczady, jak i tych, którzy chętnie tu wracają. Celem jest zintegrowanie się podczas wspólnego turystycznego offroadu. Należy mieć na uwadzę różne warunki pogodowe. Ze zwykłej polnej czy leśnej dróżki może zrobić się trudniejszy odcinek. Zapraszamy wszystkie rodzaje samochodów terenowych jak i SUV.
Limit miejsc jest ograniczony.
Każdemu kto wyrazi chęć i będzie zainteresowany imprezą wyślemy szczegóły oraz dane do wpłaty zadatku w wysokości 50% od całości załogi.
Zgłoszenia należy kierować w wiadomości prywatnej na FB @pathfinders_odkrywcy lub na adres e-mail: pathfinders.odkrywcy@gmail.com
W mailu prosimy wpisać:
Imię i nazwisko kierowcy,
Marka i model samochodu oraz nr rejestracyjny, liczbę osób + dzieci – wybraną opcję noclegową.
Serdecznie zapraszamy!
Pathfindersi

Wydarzenie: Jesienny Turystyk w Bieszczadach

Werlas (w latach 1977–1981 Międzylesie) – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie leskim, w gminie Solina.

Dawniej była to część wsi Solina. W 1968 obszar wsi został zalany przez nowo utworzony Zbiornik Soliński, a mieszkańcy Soliny zostali przeniesieni do sąsiednich wsi. Werlas, jako część Soliny nie zalana przez wodę został samodzielną wsią.

Nazwa Werlas jest stosowana też popularnie przez żeglarzy na określenie długiego półwyspu na Jeziorze Solińskim u podstawy którego leży wioska.

Na wypadek gdyby zaistniał problem jak trafić na miejsce akcji – Werlas

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia