Narodowa Reprezentacja Kucharzy – artyści!!!

909

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Narodowa Reprezentacja Polski Kucharzy
Nasza polska reprezentacja bierze udział w Kulinarnych Mistrzostwach Świata

Nasze Radio Bezpieczna Podróż zostało zaproszone na oficjalny trening Narodowej Reprezentacji Kucharzy. O co chodzi? O to że nasi mistrzowie kuchni są w czołówce światowej, kolejna sfera gdzie nie musimy mieć kompleksów. Narodowa Reprezentacja Kucharzy w akcji!

Narodowa Reprezentacja Kucharzy
trening Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata w Luksemburgu

Narodowa Reprezentacja Kucharzy – co to takiego?

Opowiem Wam krótką historię: Jest luty 2022 roku i w Stuttgarcie odbywa się Olimpiada, największe wydarzenie w Świecie kulinarnym. Jak to na olimpiadzie bywa, dyscyplin jest wiele, indywidualnych oraz zespołowych. To nie tylko gotowanie tradycyjne ale także carving i cukiernictwo artystyczne. W związku z tym że jako Fundacja poza radiem prowadzimy restaurację będącą Zakładem Aktywności Zawodowej interesuje nas gastronomia. Nie tylko gastronomia ale także wpływ jedzenia na organizm, mamy na pokładzie dietetyków i specjalistów. Superspecjalistów, bo Szef Kadry Narodowej Kucharzy prowadzi u nas w radio audycję Kulinarna Nawigacja.

Narodowa Reprezentacja Kucharzy
Zaraz będą serwować ale nie wolno nam tego pokazać… ech

Pomyślałem że zainteresujemy Was tematyką jedzenia z innej, może ciekawszej strony jak życie codzienne. Chcemy pokazać że jako medium prowadzone przez zespół z niepełnosprawnościami możemy być liderami w problematyce społecznej ale też drogowskazem. To bardzo ważne dla naszego zespołu ale i dla innych niepełnosprawnych. To przekonanie że niepełnosprawni nie dość że nie muszą być wykluczeni społecznie ale mogą cieszyć się pracą i rozwojem osobistym. Jarosław Uściński będąc Szefem wszystkich Szefów Kuchni i Cukierników daje nam wiarę wspierając nas w naszej misji.

Narodowa Reprezentacja Kucharzy kapitan Bartek Peter
Nasz redaktor Dominik Kubalski z kapitanem Narodowej Reprezentacji Kucharzy

Narodowa Reprezentacja Kucharzy – i co dalej?

Tak więc co cztery lata są Kulinarne Mistrzostwa Świata Luksemburgu i nasza Reprezentacja przygotowuje się do tego wydarzenia. Ponad 50 krajów zgłosiło swoje reprezentacje więc poziom jak zwykle będzie bardzo wysoki. Będziemy relacjonować przygotowania do tego wydarzenia, bo wierzymy że Nasi przywiozą z niego medale. Pokażemy Wam jak rodzi się sukces, w każdy wtorek po 16:00 jest na naszej antenie nowa odsłona Kulinarnych Nawigacji. W każdym odcinku będziemy także relacjonować Wam przygotowania do Mistrzostw.

Narodowa Reprezentacja Kucharzy prezes Jarek Uściński
Szef wszystkich szefów kuchni i cukierników czyli prezes stowarzyszenia OSSKiC

Będziemy także przybliżać sposoby szkoleń naszych mistrzów, będziemy odkrywać co ich inspiruje i co jest siłą napędową tego zespołu. Ci kucharze po powrocie z Mistrzostw w Luksemburgu będą poszukiwani jako czołówka Szefów Kuchni. Pokażemy Wam jak rodzą się mistrzowie, jak zapewniają sobie szacunek w branży. Pokażemy także że to bierze się z determinacji i bardzo ciężkiej pracy. To nie Hell’s Kitchen czy smażalnia na Helu tylko prawdziwe Mistrzostwa i że można być najlepszym tylko bardzo trzeba chcieć

Narodowa Reprezentacja Kucharzy i jej KAPITAN Bartosz Peter

zapraszam do wysłuchania wywiadu z Bartkiem Peterem dowódcą zespołu. Jak oni to robią, dlaczego to robią, co ich napędza? Jakie mają sukcesy i po co tam jadą? Są bezczelni czy znają swoje możliwości mówiąc, że tym razem będzie złoto?

Bartosz Peter wywiad w czasie treningu Narodowej Reprezentacji Kucharzy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia