Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

489

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

vitara hybrydowa przed restauracją zdrówko legionowo

Moda na hybrydy jest coraz większa, Suzuki we współpracy z Toyotą opracowało nowe zespoły hybrydowe, nie są one już tak proste jak poprzednie. Są to pełnokrwiste HYBRYDY.

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid – jaka jest?

Vitara kiedyś była półodkrytym autem terenowo rekreacyjnym, w USA wśród młodych surferów auto kultowe. Była niezawodna, tania, miała świetny napęd 4×4. To były atuty w latach osiemdziesiątych. Jeszcze miała świetne właściwości terenowa a już nowoczesna i rewelacyjnie wyglądająca. Takie połączenie Willisa Jeepa z autem osobowym. W latach 80 tych strzał w dziesiątkę. Rynek amerykański Suzuki opanowało w segmencie młodych ludzi kochających luz i wyprawy na plażę. Do dziś Vitara ma świetne właściwości trakcyjne na piasku ale i w bagnie.

Czemu? bo to co jej zostało z tamtych lat to masa auta. Vitara nadal jest mimo że urosła bardzolekkim autem. To właśnie niska masa powoduje że możemy wjechać w każdy prawie teren i auto z niego wyjedzie. Jest mały szkopuł. Obecnie Vitara występuje z napędem na jedną oś i wygląd pozostał ale nie trakcja, taka to atrakcja. Cóż my dostaliśmy do testów auto pędzone na jedną oś i to w hybrydzie. Wiemy że występuje także w wersji 4×4 więc jest OK. Pamiętajmy jednak że kupując mamy świadomość jaką wersję bo jak widać nie wszystkie są 4×4.

cz.1 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

cz.2 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

cz.3 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

cz.4 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia