Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

0
59
vitara hybrydowa przed restauracją zdrówko legionowo

Moda na hybrydy jest coraz większa, Suzuki we współpracy z Toyotą opracowało nowe zespoły hybrydowe, nie są one już tak proste jak poprzednie. Są to pełnokrwiste HYBRYDY.

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid – jaka jest?

Vitara kiedyś była półodkrytym autem terenowo rekreacyjnym, w USA wśród młodych surferów auto kultowe. Była niezawodna, tania, miała świetny napęd 4×4. To były atuty w latach osiemdziesiątych. Jeszcze miała świetne właściwości terenowa a już nowoczesna i rewelacyjnie wyglądająca. Takie połączenie Willisa Jeepa z autem osobowym. W latach 80 tych strzał w dziesiątkę. Rynek amerykański Suzuki opanowało w segmencie młodych ludzi kochających luz i wyprawy na plażę. Do dziś Vitara ma świetne właściwości trakcyjne na piasku ale i w bagnie.

Czemu? bo to co jej zostało z tamtych lat to masa auta. Vitara nadal jest mimo że urosła bardzolekkim autem. To właśnie niska masa powoduje że możemy wjechać w każdy prawie teren i auto z niego wyjedzie. Jest mały szkopuł. Obecnie Vitara występuje z napędem na jedną oś i wygląd pozostał ale nie trakcja, taka to atrakcja. Cóż my dostaliśmy do testów auto pędzone na jedną oś i to w hybrydzie. Wiemy że występuje także w wersji 4×4 więc jest OK. Pamiętajmy jednak że kupując mamy świadomość jaką wersję bo jak widać nie wszystkie są 4×4.

cz.1 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

cz.2 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

cz.3 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid

cz.4 Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Hybrid