Piątek Nielegalna Noc Zakończenie sezonu 21.10.2022 Arena Gliwice

0
276

Friday Illegal Night czyli po polsku Piątek Nielegalna Noc – Zakończenie sezonu 21.10.2022 które odbędzie się przed Arena Gliwice. To prawdopodobnie ostatni raz w sezonie przed długimi miesiącami zimowymi.

Po przerwie kiedy to wrzesień był miesiącem oddechu po wakacyjnym szaleństwie ze zlotami, nie zapomnieliśmy o Was i chcemy się jeszcze raz z Wami spotkać na zakończeniu sezonu! Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie na Arenie Gliwice! Tym razem chcemy razem z Wami pochillować, dlatego organizujemy luźnego spota. Koniecznie obserwujcie wydarzenie i nasze social media, gdzie będą pojawiać się najważniejsze i najnowsze informacje odnośnie organizacji i przebiegu spota. Mamy nadzieję, że po raz kolejny, niestety już ostatni w tym sezonie, frekwencja jak zawsze dopisze i zapełnicie parking po brzegi! Organizator gwarantuje doskonałą pogodę, gdyż niema pogody złej. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00 czasu miejscowego.

Strona fb organizatora do śledzenia ewentualnych zmian i komunikatów – Friday Illegal Night – Zakończenie sezonu

Na wypadek gdyby zaistniał problem jak trafić na miejsce akcji – Arena Gliwice 50

Tak było poprzednio Illegal Friday Night 29 IV 2022 Gliwice

Arena Gliwice to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2022 to jest to.