Piątek Nielegalna Noc Zakończenie sezonu 21.10.2022 Arena Gliwice

562

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Friday Illegal Night czyli po polsku Piątek Nielegalna Noc – Zakończenie sezonu 21.10.2022 które odbędzie się przed Arena Gliwice. To prawdopodobnie ostatni raz w sezonie przed długimi miesiącami zimowymi.

Po przerwie kiedy to wrzesień był miesiącem oddechu po wakacyjnym szaleństwie ze zlotami, nie zapomnieliśmy o Was i chcemy się jeszcze raz z Wami spotkać na zakończeniu sezonu! Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie na Arenie Gliwice! Tym razem chcemy razem z Wami pochillować, dlatego organizujemy luźnego spota. Koniecznie obserwujcie wydarzenie i nasze social media, gdzie będą pojawiać się najważniejsze i najnowsze informacje odnośnie organizacji i przebiegu spota. Mamy nadzieję, że po raz kolejny, niestety już ostatni w tym sezonie, frekwencja jak zawsze dopisze i zapełnicie parking po brzegi! Organizator gwarantuje doskonałą pogodę, gdyż niema pogody złej. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00 czasu miejscowego.

Strona fb organizatora do śledzenia ewentualnych zmian i komunikatów – Friday Illegal Night – Zakończenie sezonu

Na wypadek gdyby zaistniał problem jak trafić na miejsce akcji – Arena Gliwice 50

Tak było poprzednio Illegal Friday Night 29 IV 2022 Gliwice

Arena Gliwice to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2022 to jest to.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia