Skoda Fabia Monte Carlo

Czy Skoda Fabia Monte Carlo może być biała czy może szybsza będzie w czerwonym?

435

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skoda Fabia Monte Carlo w kolorze białym

Skoda jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów samochodowych. Monte Carlo Rally to jedna z najtrudniejszych imprez rajdowych zawsze na początku roku w warunkach zimowych. Skoda Fabia Monte Carlo chce połączyć w naszej wyobraźni te nazwy.

Skoda Fabia Monte Carlo kokpit
Deska rozdzielcza Skoda Fabia Monte Carlo TSI

Skoda Fabia Monte Carlo

Dawno dawno temu powstała tradycja nazywania wersji specjalnych aut seryjnych nazwami znanych rajdów w których się ścigały. Kiedyś to nawet się łączyło jak Polski Fiat 125p Monte Carlo. Był przygotowany z zupełnie innym silnikiem i zawieszeniem. Teraz kiedy księgowi rządzą światem a przepisy ruchu drogowego pozbawiają entuzjazmu i radości z jazdy wygląda to inaczej. Fabia nie ma specjalnego zawieszenia, nie ma specjalnego silnika. Są to jedynie akcenty stylistyczne jak tapicerka a na zewnątrz felgi i listwy.

fabia monte carlo
nowy dizajn, agresywniejsze linie Fabia Monte Carlo TSI

Czasy kiedy ludzie mieli fun z jazdy autem minęły. Każde przewinienie drogowe w związku z nowym taryfikatorem mandatów odbiera fantazję. Więc po co się wysilać? Jakkolwiek nowa Fabia sama w sobie jest bardzo atrakcyjnym autem a sportowe akcenty dodają uroku. Nowe lakiery są bardziej wyraziste a nasza biel jest jeszcze bielsza. Popracowano więcej nad jakością montażu i nad wyciszeniem kabiny. Jest lepiej a przynajmniej subiektywnie tak czuliśmy to.

Skoda Fabia Monte Carlo – opinie o aucie

Auto od poprzedniego modelu nie różni się w prowadzeniu, nie musi bo trakcja jest bardzo dobra. Jeśli nie będziemy przekraczać 120km/h to panowanie w każdej sytuacji będzie bardzo intuicyjne. Niestety tu by się przydały opony wyższego lotu, takie typowe do sportowej nie szybkiej ale właśnie sportowej jazdy. Co to znaczy? Coraz częściej są stosowane opony wielosezonowe. Nie w naszym klimacie, opona jest zaprojektowana do określonych warunków.

Ja zawsze czepiam się do zawieszenia i opon a potem do hamulców. Opona decyduje o styku auta z podłożem a zawieszenie to doprecyzowuje. To dziwne ale wszystkie Skody mają świetnie zestrojone zawieszenie i rewelacyjne hamulce. Niestety tą układankę czasem psuje opona. Pamiętajmy jednak że Fabia jest autem budżetowym i nawet w wersji Monte Carlo nie będzie to Lambo!!! I jeszcze jedna Skoda w wersji Monte Carlo. Poznaj obecną ofertę Skody

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia