BMW to nie marka, lecz pasja – poszukujemy redaktora!

0
43
BMW to nie marka
Samochody BMW nie mają przed Tobą żadnych tajemnic? Czekamy właśnie na Ciebie!

BMW to nie marka, lecz pasja! Dlaczego to logo u wielu może budzić zachwyt? Historia marki BMW podaje dwóch założycieli – Gustawa Otto i Karla Rappa. Początek jej istnienia przypada natomiast na rok 1916. Aż trudno uwierzyć, że pierwszymi produktami BMW były m.in. artykuły gospodarstwa domowego, czy urządzenia rolnicze, które z obecnym asortymentem marki nie mają raczej wiele wspólnego. Dopiero później zaczęto wypuszczać z fabryki motocykle, a następnie samochody. Mitem jest natomiast historia loga, która według niektórych plotek miała odzwierciedlać śmigło samolotu. W rzeczywistości inspiracją dla producentów była flaga Bawarii.

Dla milionów wielbicieli BMW to połączenie tradycji, luksusu i nowoczesności. Mimo upływu lat marka ta przyciąga swoich fanów tym, że nie przestaje podążać za najnowszymi trendami. 
Poszukujemy miłośników motoryzacji, a zarazem redaktorów, którzy zechcieliby współprowadzić fanpage „BMW to nie auto, to stan umysłu” oraz publikować ciekawe artykuły związane z motoryzacją na naszej stronie. Jeżeli zatem jesteś zapalonym fanem (bądź fanką!) czterech kółek i odgłosów silników – nie czekaj, tylko zgłoś się do nas, a najlepiej od razu napisz na: kontakt@radiobp.org

Bo BMW to nie marka, lecz pasja!

Przeczytaj także: Ewolucja BMW M5 – sześć generacji super-limuzyny