BMW to nie marka, lecz pasja – poszukujemy redaktora!

228

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

BMW to nie marka
Samochody BMW nie mają przed Tobą żadnych tajemnic? Czekamy właśnie na Ciebie!

BMW to nie marka, lecz pasja! Dlaczego to logo u wielu może budzić zachwyt? Historia marki BMW podaje dwóch założycieli – Gustawa Otto i Karla Rappa. Początek jej istnienia przypada natomiast na rok 1916. Aż trudno uwierzyć, że pierwszymi produktami BMW były m.in. artykuły gospodarstwa domowego, czy urządzenia rolnicze, które z obecnym asortymentem marki nie mają raczej wiele wspólnego. Dopiero później zaczęto wypuszczać z fabryki motocykle, a następnie samochody. Mitem jest natomiast historia loga, która według niektórych plotek miała odzwierciedlać śmigło samolotu. W rzeczywistości inspiracją dla producentów była flaga Bawarii.

Dla milionów wielbicieli BMW to połączenie tradycji, luksusu i nowoczesności. Mimo upływu lat marka ta przyciąga swoich fanów tym, że nie przestaje podążać za najnowszymi trendami. 
Poszukujemy miłośników motoryzacji, a zarazem redaktorów, którzy zechcieliby współprowadzić fanpage „BMW to nie auto, to stan umysłu” oraz publikować ciekawe artykuły związane z motoryzacją na naszej stronie. Jeżeli zatem jesteś zapalonym fanem (bądź fanką!) czterech kółek i odgłosów silników – nie czekaj, tylko zgłoś się do nas, a najlepiej od razu napisz na: kontakt@radiobp.org

Bo BMW to nie marka, lecz pasja!

Przeczytaj także: Ewolucja BMW M5 – sześć generacji super-limuzyny

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia