Graciarskie Dziady Jesienne w Warszawie 5.11.2022

339

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Przychodzi taki czas że zwłoki aut straszą zza płotu opuszczonej posesji albo spomiędzy drzew zapomnianej ulicy, a żelazo przemija. Graciarskie Dziady Jesienne w Warszawie 5.11.2022 to jesienny rajd turystyczno-nawigacyjny, nocą po niepokojących i niezbyt ładnych zakątkach miasta.

Rajd będzie miał charakter głównie turystyczny, nawigacyjne elementy również powinny się pojawić. Niemniej, nie będzie to wydarzenie nastawione na przepalanie zwojów mózgowych.

logo SPiM
Stary Pojazd i Może – Graciarskie Dziady Jesienne

Do udziału w rajdzie dopuszczone będą wszystkie pojazdy, bez względu na rocznik, jednak zachęcamy do przyjechania klasykiem. Ładnej pogody nie obiecujemy, ponieważ mniej brakuje do zimy, niż minęło od końca lata. W związku ze zmianami klimatu pewności niema.

Więcej szczegółów, takich jak harmonogram, miejsce startu i inne niebagatelnie istotne fakty będziemy podawać do informacji wraz z upływem czasu (/graciarskie-dziady-jesienne/). Rajd odbywa się nocą, liczenie wyników i rozdanie nagród przewidujemy następnego dnia.

*Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe w czasie trwania imprezy, zarówno wobec uczestników, sprzętu jak i osób trzecich. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznej jazdy. Uczestnicy imprezy biorą w niej udział na własną odpowiedzialność.

Do zobaczenia! (/graciarskie-dziady-jesienne/)

Graciarskie Dziady Jesienne w Warszawie 5.11.2022

Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/w975q

Czas trwania SOBOTA, 5 LISTOPADA 2022 w godzinach 20:00 – 23:59

Niestety, z uwagi na wzrost kosztów operacyjnych, związanych m.in. z kosztem paliwa, wysokość wpisowego musi wzrosnąć do 60 zł za załogę. Nie ma natomiast znaczenia, ile osób pojedzie w jednej załodze. Możecie nawet wystartować pełnym Autosanem H9.

Info również na fb Stary Pojazd i Może

Wydarzenie ma swoją stronę na fb: /graciarskie-dziady-jesienne/ i tam należy szukać aktualnych wiadomości. My jako RBP ze swej strony tylko wskazujemy ciekawą naszym zdaniem imprezę, nie biorąc odpowiedzialności za organizatora.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2022 to jest to.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia