Graciarskie Dziady Jesienne w Warszawie 5.11.2022

0
98

Przychodzi taki czas że zwłoki aut straszą zza płotu opuszczonej posesji albo spomiędzy drzew zapomnianej ulicy, a żelazo przemija. Graciarskie Dziady Jesienne w Warszawie 5.11.2022 to jesienny rajd turystyczno-nawigacyjny, nocą po niepokojących i niezbyt ładnych zakątkach miasta.

Rajd będzie miał charakter głównie turystyczny, nawigacyjne elementy również powinny się pojawić. Niemniej, nie będzie to wydarzenie nastawione na przepalanie zwojów mózgowych.

logo SPiM
Stary Pojazd i Może – Graciarskie Dziady Jesienne

Do udziału w rajdzie dopuszczone będą wszystkie pojazdy, bez względu na rocznik, jednak zachęcamy do przyjechania klasykiem. Ładnej pogody nie obiecujemy, ponieważ mniej brakuje do zimy, niż minęło od końca lata. W związku ze zmianami klimatu pewności niema.

Więcej szczegółów, takich jak harmonogram, miejsce startu i inne niebagatelnie istotne fakty będziemy podawać do informacji wraz z upływem czasu (/graciarskie-dziady-jesienne/). Rajd odbywa się nocą, liczenie wyników i rozdanie nagród przewidujemy następnego dnia.

*Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe w czasie trwania imprezy, zarówno wobec uczestników, sprzętu jak i osób trzecich. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznej jazdy. Uczestnicy imprezy biorą w niej udział na własną odpowiedzialność.

Do zobaczenia! (/graciarskie-dziady-jesienne/)

Graciarskie Dziady Jesienne w Warszawie 5.11.2022

Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/w975q

Czas trwania SOBOTA, 5 LISTOPADA 2022 w godzinach 20:00 – 23:59

Niestety, z uwagi na wzrost kosztów operacyjnych, związanych m.in. z kosztem paliwa, wysokość wpisowego musi wzrosnąć do 60 zł za załogę. Nie ma natomiast znaczenia, ile osób pojedzie w jednej załodze. Możecie nawet wystartować pełnym Autosanem H9.

Info również na fb Stary Pojazd i Może

Wydarzenie ma swoją stronę na fb: /graciarskie-dziady-jesienne/ i tam należy szukać aktualnych wiadomości. My jako RBP ze swej strony tylko wskazujemy ciekawą naszym zdaniem imprezę, nie biorąc odpowiedzialności za organizatora.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2022 to jest to.