Nowe auto Piotra Kraśko

310

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowe auto Piotra Kraśko
Dziennikarz może wreszcie ponownie wsiąść za kierownicę po odzyskaniu prawa jazdy.

Prezenter może ponownie prowadzić samochód po tym, jak rok temu decyzją sądu odebrano mu prawo jazdy. Nowe auto Piotra Kraśko może robić wrażenie, nie tylko wśród fanów motoryzacji. 

Nowe auto Piotra Kraśko – cena zwala z nóg  

Prezenter może już prowadzić samochód, gdyż termin wspomnianego zakazu prawa jazdy upłynął 7 października tego roku. Osoby mające bezpośrednią styczność z dziennikarzem podkreślają, że ostatnia sytuacja mocno wpłynęła na jego mentalność. Obecnie jeździ on bowiem niezwykle przepisowo, płacąc na każdym płatnym parkingu, nawet jeżeli zatrzymuje się tylko na kilka minut. Nowe auto Piotra Kraśko fanów motoryzacji może natomiast przyprawiać o zawrót głowy. Chodzi tu bowiem o mercedesa GLC300 4 Matic. Pojazd robi wrażenie nie tylko pod względem wizualnym. Pod maską kryje również m.in. automatyczną skrzynię biegów, czy 245 KM. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi 370 NM przy 5500 obrotów na minutę. Prędkość maksymalna pojazdu to 236 km/h. Z kolei przyspieszenie do 100 km./h osiąga raptem w 6,5 sekundy. Wrażenie może robić także cena samochodu, gdyż jest on warty aż ćwierć miliona złotych. 

Nowe auto Piotra Kraśko

Nowe auto Piotra Kraśko – pozostałe kolekcje 

Najnowszy samochód nie jest oczywiście jedynym w garażu dziennikarza. Trzeba przyznać, że jedną z marek, do której z pewnością musi mieć słabość jest BMW, gdzie widziano go w aż trzech modelach tej firmy – serii 1, 6 i 7. Wszystkie wymienione cechuje nie tylko prędkość, ale i niepowtarzalny design. Swego czasu Piotr Kraśko poruszał się także m.in. Audii A8 L, który uznawany jest za flagową limuzynę tej marki. Obecny i wspomniany Mercedes GLC300 4 Martic też nie jest pierwszym w kolekcji dziennikarza. Mężczyznę widziano już za kierownicą Mercedesa Benz Klasy G. W tym wypadku samochód, który zadebiutował w 2018 roku występuje w różnych generacjach. Nowe auto Piotra Kraśko to z pewnością kolejny dowód na to, że za kółkiem z pewnością ceni sobie wyjątkową jakość. 

Nowe auto Piotra Kraśko

Nowe auto Piotra Kraśko – problemy prawne i zdrowotne 

Ostatnie miesiące w życiu dziennikarza zdecydowanie nie należały do najłatwiejszych. Przypomnijmy, że w kwietniu 2021 roku został on zatrzymany do rutynowej kontroli. Podczas przesłuchania okazało się, że porusza się bez prawa jazdy, do którego uprawnienia ma cofnięte od 2015 roku. Sprawa trafiła do sądu, a prezenterowi niezwłocznie odebrano możliwość prowadzenia samochodu. Mężczyzna po jakimś czasie w mediach społecznościowych opublikował post, w którym przyznał, iż wstydzi się swojego postępowania i więcej nie dopuści do podobnej sytuacji. Ponadto do mediów trafiła informacja, z której wynikało, iż dziennikarz przez 5 lat nie składał zeznań podatkowych. Trudne okoliczności w połączeniu z falą społecznego hejtu spowodowała u niego nagłe pogorszenie stanu zdrowia. Najpierw trafił do szpitala z objawami nadciśnienia tętniczego. Jakiś czas temu z kolei wyznał, że zmaga się depresją, gdzie jak przyznał – bywały dni, gdy nie miał siły, by wyjść z domu. 

Nowe auto Piotra Kraśko – telewizja i życie prywatne 

Piotr Kraśko przyznał, że depresja spadła na niego nagle. Pierwszym symptomem okazały się poważne problemy ze snem. W tym czasie ogromnym wsparciem okazali się dla niego ludzie w pracy, którzy dodatkowo namówili go, by poszukał pomocy u specjalisty. Prezenter do dziś przyjmuje środki farmakologiczne. Przypomnijmy, że Piotr Kraśko od 1991 do 2016 roku był dziennikarzem Telewizji Polskiej, W roku 2016 związał się ze stacją TVN, w której m.in. do lipca 2020 roku współprowadził program Dzień dobry TVN. Prywatnie żonaty z Karoliną Ferenstein, z którą doczekał się trójki dzieci.

Przeczytaj także: Piotr Kraśko i jego auta

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia