OldtimerbazaR Wrocław 20.11.2022

0
189
Sokół 600 - ikona polskiej motoryzacji przedwojennej - Piotr Kawałek OldtimerbazaR
Sokół 600 - ikona polskiej motoryzacji przedwojennej - Piotr Kawałek OldtimerbazaR

Wrocław w dniu 20.11.2022 to OldtimerbazaR, który jest przede wszystkim spotkaniem miłośników wszystkiego co związane z historią motoryzacji. Impreza OldtimerbazaR to cykliczne giełdy organizowane dla pasjonatów pojazdów zabytkowych, kolekcjonerów i hobbystów podczas których odbywają się prezentacje zabytkowych pojazdów. OldtimerbazaR jest to miejsce gdzie każdy może kupić, sprzedać, zamienić lub tylko zobaczyć zabytkowe motocykle, także współczesne klasyki. Podobnie do fanów motocykli, miłośnicy aut będą mogli podziwiać zabytkowe i klasyczne samochody, znaleźć części i akcesoria, znaleźć literaturę, zdobyć poszukiwane modele, militaria, podziwiać pojazdy wojskowe, starocie, stroje. Wreszcie ten kto uważa że do swojego pojazdu ma już wszystko będzie mógł nabyć: T-shirty, kombinezony, buty na motocykl, ochraniacze, kaski, gogle, i wiele innych atrakcyjnych towarów.

Krótko mówiąc OldtimerbazaR jest imprezą o charakterze handlowo-wystawienniczym, która jest organizowana od kilkunastu lat. Aktualnie zlokalizowano ją w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Sosnowcu. Co roku bazar obejmuje łącznie 9 edycji.

Serwis Oldtimerbazar.pl to giełda motocyklowa która zrzesza fanów starej motoryzacji z całej Polski. Jako firma restauruje i sprzedaje zabytkowe motocykle, stare samochody oraz unikalne na skalę światową części i akcesoria motocyklowe.

OldtimerbazaR Wrocław 20.11.2022 – lokalizacja i cennik

Adres Giełda kwiatowa, Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A., ul. Giełdowa, 52-438 Wrocław

Cennik ważny od dnia 6 marca 2022

Bilet wstępu: 30,- zł od osoby

Wjazd motocyklem: 30,- zł od osoby (nie pobieramy opłaty za motocykl)

Wjazd samochodem zabytkowym do 1990 roku: wjeżdżających obowiązuje bilet wstępu: 30 zł od osoby, plac dla samochodu jest bezpłatny.

Dzieci do lat 10: bezpłatnie

Uwaga !!! Od kupujących nie jest pobierana opłata parkingowa. Parkowanie pojazdów na wyznaczonych parkingach jest bezpłatne.

OldtimerbazaR Wrocław 20.11.2022 Wanderer - kultowy model 1,5 PS, 1924-1925, 183 ccm
OldtimerbazaR Wrocław 20.11.2022 Wanderer – kultowy model 1,5 PS, 1924-1925, 183 ccm i Piotr Kawałek

A propos, jak zawsze więcej aktualnych informacji można znaleźć na stronie organizatora http://oldtimerbazar.pl/

Relacja z poprzedniego OldtimerBazar 2022 – Giełda Staroci, Ceny Motocykli i Części we Wrocławiu.

OldtimerbazaR 2022 – Syrena 104 i jej właściciel Hieronim Naskręt

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.