Charytatywny Piknik Motoryzacyjny Dla Zuzi 26-27.11.2022 Góra Kalwaria

409

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Góra Kalwaria i Plac Piechoty to miejsce w którym w dniu 26-27.11.2022 odbędzie się Charytatywny Piknik Motoryzacyjny Dla Zuzi. Start w sobotę i niedzielę o godzinie 10.00.

Bawaria_Kollektiv Charytatywnie dla Zuzi 26.11.2022

Klub Bawaria_Kollektiv lubi działać charytatywnie, tym razem przyszedł czas na pomoc dla małej Zuzi która choruje na zespół Leigha. Kollektiva chce zaznaczyć swoją obecność w sobotę 26.11.2022. Spotykamy się o godzinie 9.30 na Orlenie Puławska 554 Warszawa. Wyjazd godzina 9.45

Charytatywny Piknik Motoryzacyjny Dla Zuzi 26-27.11.2022 Góra Kalwaria
Charytatywny Piknik Motoryzacyjny Dla Zuzi 26-27.11.2022 Góra Kalwaria „Zdążyć z Pomocą” pomoc dla Zuzanny Wyki

24925 Wyka Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Podczas dwudniowego Pikniku typu Moto Show będą zbierane środki na pomoc dla Zuzi Wyki. Zuzia cierpi na niezwykle rzadką chorobę o podłożu genetycznym – zespół Leigha. Jest to nieuleczalna i śmiertelna choroba, która powoduje utratę podstawowych funkcji takich jak widzenie, słyszenie czy umiejętność oddychania. Zuzia nie chodzi, nie siedzi i nie mówi. Rozumie jednak wszystko i potrafi dużo przekazać. Ma też problemy z przyjmowaniem pokarmów i musi być karmiona przez PEG-a (gastrostomię). 6 lat temu, po kolejnym pobycie na OIOM-ie z powodu niewydolności oddechowej, lekarze zdecydowali o założeniu Zuzi rurki tracheostomijnej i podłączeniu na stałe do respiratora.

Każdego dnia Zuzia walczy o spowolnienie postępu choroby, a ogromną szansą na poprawienie jakości życia jest codzienna, specjalistyczna rehabilitacja i właściwa suplementacja. Choroba to nieustanny wyścig z czasem ponieważ życiu Zuzi zagraża śmiertelnie każda infekcja.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” pomoc dla Zuzanny Wyki oraz facebook/ZuziaSerce/

Charytatywny Piknik Motoryzacyjny Dla Zuzi wydarzenie w Górze Kalwarii

Wydarzenie to swym patronatem objął Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria pana Arkadiusza Strzyżewskiego, na które zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji i nie tylko.

Podczas dwóch dni będziecie mogli zobaczyć wiele motoryzacyjnych atrakcji, jak również przeżyć mocniejsze bicie serca na prawym fotelu driftowozu podczas drift taxi:
30zł do puszki z losowym autem
50zł do puszki z wybranym przez siebie autem

Charytatywny Piknik Motoryzacyjny Dla Zuzi – harmonogram:

26 listopada sobota: trening driftu + drift taxi (10:00-20:00)

Zlot grup motoryzacyjnych
Zlot foodtrucków
Dmuchańce, stoiska gastronomiczne

27 listopada niedziela (10:00-19:00):

Drift taxi
Zlot pojazdów zabytkowych
Zlot grup motoryzacyjnych z całego Mazowsza

Zgłoszenia do udziału w Pikniku

driftowozów: infowgrcars@gmail.com
pojazdów zabytkowych: infowgrcars@gmail.com
grup motoryzacyjnych: infowgrcars@gmail.com
Zgłoszenia stoiska oraz gastronomii: kontakt@no1eventy.pl
I na zakończenie kontakt w sprawach urzędowych, administracyjnych oraz medialnych pod nr tel : 602 736 731, kontakt@no1eventy.pl

Informacje na fb /events/s/charytatywny-piknik-motoryzacy/ , /bawaria_kollektiv-charytatywni/, https://fb.me/e/2cFxdTv0M

Na wypadek gdyby ktoś miał problem jak trafić na miejsce akcji – dojazd Góra Kalwaria – Plac Piechoty

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia