Radio Bezpieczna Podróż na Konwencie Antykryzysowym

0
186
Konwent Antykryzysowy
Konwent Antykryzysowy

W miniona niedzielę 20 listopada w Warszawie w budynku NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej), przy ulicy Czackiego 3/5 o godz. 13:00 odbył się Konwent Antykryzysowy. Nasza redakcja była obecna na wydarzeniu ze specjalną prelekcją.

Konwent Antykryzysowy – informacje o wydarzeniu

Pomysłodawcy Konwentu Antykryzysowego reprezentujący mały i średni biznes chcą zadbać o polskich przedsiębiorców i założyć fundację, która dbałaby o interesy tej grupy i reprezentowała ich w rozmowach z przedstawicielami Rządu. Polska gospodarka w dużym stopniu opiera się na sektorze MŚP, który na chwilę obecną nie ma swojego przedstawiciela, który mówiłby w imieniu tych wszystkich przedsiębiorców. Organizatorzy niedzielnego wydarzenia zamierzają powołać do życia podmiot, który wypełni tę lukę.

Poniżej prezentujemy Państwu ulotkę promującą wydarzenie.

Konwent Antykryzysowy – wywiad z rzecznikiem Kongresu Antykryzysowego

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Marcinem Zielińskim, rzecznikiem Kongresu Antykryzysowego. Wywiad przeprowadził nasz redaktor Dominik Morawski. Rozmowa, dotyczyła przede wszystkim celom jakie przyświecają organizatorom Konwentu Antykryzysowego.

Konwent Antykryzysowy – transmisja live

Radio Bezpieczna Podróż było obecne na wydarzeniu. Redaktor naczelny wygłosił prelekcje podczas wydarzenia na temat wpływu cyfrowych mediów regionalnych na lokalny biznes. Całe wystąpienie jest do obejrzenia na naszej stronie pod linkiem zamieszczonym poniżej.

Zapraszamy również do przeczytania naszego poprzedniego artykułu poświęconego tematyce Konwentowi Antykryzysowemu TUTAJ.