Zlot Mikołajowy Bobrowisko Stary Sącz 3.12.2022

W tym tygodniu w kalendarzu "Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022" kilkanaście imprez Mikołajkowych. Sprawdź w jaki sposób wziąć udział i pomóc.

437

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

ZLot Mikołajkowy Night Race Nowy Sącz 3.12.2022
ZLot Mikołajkowy Night Race Nowy Sącz 3.12.2022

Zlot Mikołajowy Bobrowisko Stary Sącz 3.12.2022 to impreza przewidziana dla tych wszystkich którzy, najpierw chcą pomóc a później się zabawić.

Night Race Nowy Sącz w ten wieczór organizuje zlot który jest połączony ze zbiórką prezentów dla dzieci z domu dziecka. Wszystkie prezenty które uda się zebrać kilka osób, oby jak najwięcej pojedzie wręczyć. Oprócz tego być może zaistnieje możliwość aby pobawić się z dzieciakami. Na zlocie będą dostępne nowe wlepy Night Race 3. Bardzo mile widziane będą przebrania za Mikołajów i renifery, jak również wszelka kreatywność jaka przyjdzie Wam do głowy. Do zobaczenia za kilka dni na stronę wlatuje projekt wlep i nasz tik-tok.
Ważną informacją od organizatorów jest to że zlot nie odbędzie się w Nowym Sączu. Nowa lokalizacja to Bobrowisko Stary Sącz która wynika z przyczyn niezależnych od organizatora. Należy również dodać informację że przy okazji zbiórki darów dla domów dziecka, mamy również w planie zbiórkę karmy dla schroniska ze zwierzętami. Pamiętajcie że zbierana karma pomoże zwierzętom przetrwać zimę.

Gdyby ktoś nie wiedział jak trafić na miejsce akcji – Zlot Mikołajowy Bobrowisko Enklawa Przyrodnicza Stary Sącz.

Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za osoby łamiące przepisy ruchu drogowego, w związku z tym pomyślcie zanim coś się stanie! Zapraszamy.

Podsumowując mam apel do wszystkich którzy będą czytać ten artykuł do zajrzenia do naszego kalendarza ponieważ znajduje się tu jeszcze kilkanaście imprez Mikołajkowych dzięki którym udzielona zostanie pomoc potrzebującym.

Zlot Mikołajowy Bobrowisko Stary Sącz – gdzie to jest

Bobrowisko pod Starym Sączem powstało w widłach dwóch rzek – Dunajca oraz wpadającego do niego Popradu. Już w latach 50-tych zeszłego stulecia rozpoczęto tu wydobywanie kruszywa. Żwirownia funkcjonowała przez ponad 40 lat i ćwierć wieku temu zakończyła swoją działalność, a teren poddano rekultywacji. Zwiedzając tą atrakcję znajdziecie malutką makietę nawiązującą do dziejów miejsca. Na szczególną uwagę zasługują bobry, które tutaj się osiedliły. Budują swoje tamy i żeremia korzystając z drzew rosnących w sąsiedztwie. Spostrzegawcze oczy dostrzegą gdzieniegdzie poobgryzane kikuty. Mieszka tu również para łabędzi niemych. Informacja i foto ze strony hasajacezajace/bobrowisko-stary-sacz

Nocne upalanie na jojku Nowy Sącz palenie gumy odcina na Illegal Night

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia