Wywiad z Piotrem Zagajewskim

480

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dzisiejsza audycja z Panem Piotrem Zagajewskim dotyczyła działalności Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej w Legionowie

W dzisiejszej audycji „Mazowsze dla niepełnosprawnych” gościem Dominika Kubalskiego jest społecznik, pedagog, trener TUS – Pan Piotr Zagajewski. Osoba, która już od 17 lat działa w Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej w Legionowie.

Wywiad z Piotrem Zagajewskim – Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej

W pierwszej części programu nasz gość opowiada o początkach działalności placówki, która prężnie działa już od wielu lat. Pierwotnie ośrodek zajmował się tylko terapiami i konsultacjami, jednak po sygnałach od dzieci i rodziców, zaczęli organizować także obozy. W tym czasie Pan Piotr pełnił funkcję specjalisty do spraw nieletnich przy komendzie w Legionowie. Szczególnie bliskie były mu problemy dzieci i młodzieży z trudnościami wychowawczymi i to właśnie dla nich był zorganizowany pierwszy obóz. Dziś organizują obozy co roku, zarówno letnie, jak i zimowe. W lutym 2023 roku zaplanowany jest wyjazd integracyjny na obóz narciarski do Wisły.

Wywiad z Piotrem Zagajewskim – czym są obozy profilaktyczne?

W kolejnej części audycji dowiecie się na czym polegają obozy profilaktyczne, jak również kto może wziąć udział w warsztatach. Mogę tu zdradzić, że tematem przewodnim będzie kształtowanie umiejętności społecznych, a także integracja i tolerancja. Ponadto w naszej audycji dowiecie się więcej na temat samego wyjazdu, programu, kryteriów jakie trzeba spełnić. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową:https://centrum-pomocy.org.pl/ oraz na Facebooka.

Wywiad z Piotrem Zagajewskim – obozy, które uczą

W ostatniej części programu dowiemy się czego możemy nauczyć się podczas organizowanych obozów. A musicie wiedzieć, że w przyszłym roku na obozie pojawią się również osoby niepełnosprawne. Będzie to swego rodzaju test na samodzielność, współpracę a także tolerancję. Organizatorzy stawiają duży nacisk przede wszystkim na aktywność fizyczną, dlatego na pewno nie zabraknie atrakcji. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów. Pan Piotr w programie udostępnia dla was swój prywatny numer telefonu, pod którym wszystkiego się dowiecie.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Panem Piotrem Zagajewskim

Mazowsze dla niepełnosprawnych, cz.1

Mazowsze dla niepełnosprawnych, cz.2

Mazowsze dla niepełnosprawnych, cz.3

Więcej audycji z cyklu „Mazowsze dla niepełnosprawnych” znajdziecie również pod tym linkiem

Partnerem audycji „Mazowsze dla niepełnosprawnych” jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia