XX edycja Mikołaje na Motocyklach Trójmiasto 4.12.2022 o 10:00

W tym tygodniu w kalendarzu "Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022" kilkanaście imprez Mikołajkowych. Sprawdź w jaki sposób wziąć udział i pomóc.

417

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Imprezy Mikołajkowe dla Domów Dziecka mikołaje na Motocyklach imprezy charytatywne
Imprezy Mikołajkowe dla Domów Dziecka imprezy charytatywne

Tym razem wydarzenie które odbędzie się za sprawą oficjalnej grupy trójmiejskich Mikołajów, XX edycja Mikołaje na Motocyklach odbędzie się już 4.12.2022 od 10:00 w Trójmieście! Poniżej będziesz mógł przeczytać jakie postępy organizator robi w zakresie przygotowań do kolejnej edycji imprezy itd. 

Kolejna edycja największej na świecie parady mikołajowo-motocyklowej podobnie jak poprzednie jest przyjazna dla uczestników. Jak poprzednio wprawia w osłupienie widzów, a przede wszystkim wnosi radośći i ducha zbliżających się świąt w serca naszych małych milusińskich. Bezsprzecznie dla nich ta akcja powstała i rozwija się z roku na rok! Zapraszajcie rodzinę, znajomych i kogo tylko możecie, z pewnością każdy pozytywnie zakręcony w tym dniu jest naszym przyjacielem. W roku 2003 było nas 9 (!), w rekordowym roku było nas ponad 3300, i dosiadaliśmy 2468 stalowych rumaków. Były to motocykle, quady i skutery. W tym roku mamy nadzieję na pobicie kolejnego rekordu frekwencji!

Zapraszamy wszystkich spełniających warunki udziału w imprezie do rejestracji, oraz pozostałych pozytywnie zakręconych do przybycia na miejsce startu i mety! Obowiązkowo zabierzcie swoje Pociechy, gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Tym czasem trzymajcie za nas kciuki, a zwłaszcza za łaskawość tych na górze, odpowiedzialnych za pogodę. Jest to już XX parada która przejedzie ulicami Trójmiasta. Zapraszajcie znajomych aby tego dnia było bardzo czerwono.
Pamiętajcie o naszych licytacjach na fb, oraz o tym że każda cegiełka przekazana zostanie na obiady dla dzieci z Ośrodków szkolno-wychowawczych w województwie pomorskim.

XX edycja Mikołaje na Motocyklach Trójmiasto 4.12.2022

Sprzedaż cegiełek

RUSZYŁA SPRZEDAŻ CEGIEŁEK
Uwaga!!! Cena cegiełki uległa zmianie:
przedsprzedaż od 40zł.
w dniu parady od 50zł.

Więcej szczegółów dowiecie się na stronie organizatora http://www.mikolaje.gd.pl/portal/ i fb

Podsumowując mam apel do wszystkich którzy będą czytać ten artykuł do zajrzenia do naszego kalendarza ponieważ znajduje się tu jeszcze kilkanaście imprez Mikołajkowych dzięki którym udzielona zostanie pomoc potrzebującym.

Mikołaje na motocyklach Gdynia 05.12.2021 r

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Syrena 100 pierwszy polski samochód

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia