MOTOMIKOŁAJKI 10.12.2022 Lubasz

376

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Lubasz 10.12.2022 serdecznie zaprasza na kolejną edycję MOTOMIKOŁAJKI 10.12.2022. Tym razem spotykanie odbędzie się w innym miejscu, co bez wątpienia pozytywnie wpłynie na frekwencję. Mamy nadzieję, że to podziała na Was zachęcająco i będziemy lepsi niż w zeszłym roku, a było Nas naprawdę dużo!!!

W programie przewidziano między innymi:
parada Motomikołajów ulicami Lubasza
słodkie upominki dla najmłodszych
ciepła zupka/herbata/kawa

MOTOMIKOŁAJKI  Lubasz zbiórka pieniędzy na potrzeby małej Oli Ortel mieszkanki Stajkowa
MOTOMIKOŁAJKI Lubasz zbiórka pieniędzy na potrzeby małej Oli Ortel mieszkanki Stajkowa

Podczas tegorocznej edycji imprezy, będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, na potrzeby małej Oli Ortel, mieszkanki Stajkowa.

Cytat z portalu pila.naszemiasto.pl z 17.04.2021 – „W ciągu pierwszych swoich dni Ola – jak czytamy na stronie siepomaga.pl – przeszła aż trzy operacje. Nadmiernie gromadzący się płyn mózgowo-rdzeniowy w główce wymagał interwencji i natychmiastowej operacji wszczepienia zastawki. Następnie konieczne było cerowanie przepukliny, usunięcie fragmentu jelita. Bagaż doświadczeń, jakich doznała, mógłby zawstydzić niejednego staruszka. A przecież przed nią jeszcze całe życie…”

Strona fb organizatora – MOTOMIKOŁAJEK 10.12.2022 w Lubaszu – LUŹNE TŁOKI

Z pewnością Mikołajkowe auto-moto wydarzenia na najbliższe dni w innych lokalizacjach w Polsce mogą cię także zainteresować.

Lubasz jest to wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Lubasz.

Na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Syrena 100 pierwszy polski samochód.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia