Mikołaje na kołach 18.12.2022 Gniezno

Mikołaje na kołach 18.12.2022 Gniezno to ,,Mikołaje na kołach - charytatywnie dla oddziału dziecięcego gnieźnieńskiego szpitala". Warto udać się na Rynek i wziąć ze sobą słodycze aby sprawić radość dzieciom przebywającym w szpitalu w czasie świąt Bożego Narodzenia.

292

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

,,Mikołaje na kołach 18.12.2022 Gniezno – charytatywnie dla oddziału dziecięcego gnieźnieńskiego szpitala” to akcja dla dzieci.

Już nastał grudzień, zbliża się piękny, świąteczny czas, niestety nie dla wszystkich. Wzlotowisko jest znane z tego że nie może zrobić inaczej niż pomóc komuś.
Tym razem chce zrobić coś dla dzieci – pacjentów oddziału dziecięcego gnieźnieńskiego szpitala.
W Wigilię lub pierwszy dzień Świąt ubrani w stroje Mikołajów i udają się saniami na kołach na oddział aby wręczyć każdemu z dzieci prezent. Takiemu małemu pacjentowi ciężko jest być na oddziale w tak pięknym czasie, kiedy to powinien być w domu, dlatego chcemy umilić im chociaż trochę ten czas.

 

Mikołaje na kołach 18.12.2022 Gniezno – prośba do Was

Oto co zbieramy dla naszych małych pacjentów:
Słodycze (tylko zapakowane, nic na luz)
Zabawki (tylko nowe, lub takie, które są na prawde w idealnym stanie)
gry (planszowe, puzzle)
kolorowanki, kredki, zeszyty, bloki rysunkowe
książki dla dzieci, bajki (nowe i używane w bardzo dobrym i idealnym stanie)
Wszystko to można będzie przynieść 18 grudnia w godzinach od 13.30 – 16 w wyznaczone miejsce na którym odbędzie się Mikołajkowy zlot. Jak mówią organizatorzy miejsce zlotu będzie magiczne, wyjątkowe i znajduje się w Gnieźnie. Będzie to Gnieźnieński Rynek.
Można też już dostarczać do Liliany Owczarzak, Kariny Lewartowskiej, Mariczki Gul, lub jeśli ktoś nie ma możliwości dostarczenia darów, to prosimy napisać do nas, podjedziemy i odbierzemy.
Darczyńcy nie pozostaną anonimowi gdyż, wszystkie dary będą sfotografowane i wstawione na wydarzenie z podziękowaniami dla darczyńcy.

Mikołaje na kołach 18.12.2022 Gniezno – ważna informacja

U W A G A !!!
ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA dlatego też NASZ ZLOT JEST NA ZAPISY.
JESLI CHCESZ WJECHAĆ AUTEM MUSISZ PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE!!!
Zgłoszenie należy wysłać na mejla wzlotowisko_4@wp.pl
W zgłoszeniu zamieść 3 zdjęcia aktualnego wyglądu oraz dokładny opis auta lub motocykla. Niekompletne zgłoszenia lub nie spełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. Kierowca auta, które dostanie się na Rynek w zamian za wjazd będzie musiał podarować paczkę słodyczy dla dzieci lub gry, czy też książki, zabawki dla dzieci z oddziału szpitala gnieźnieńskiego.

Każdy z kierowców otrzyma pamiątkowa kartę kierowcy za szybę. Drodzy kierowcy, nie żałujcie kasy pokażcie że potraficie.

Na zlot może przyjść każdy z Was i pomóc. Jednak by wjechać na Rynek autem należy wysłać zgłoszenie na adres mejlowy wzlotowisko_4@wp.pl

Aktualności w wydarzeniu możecie śledzić na stronie fb organizatora: Mikołaje na kołach

Jeśli ktoś miałby problem z trafieniem na miejsce akcji – rynek Gniezno

NLC Gniezno MogilnoBikerz Akcja Mikołaje 2008

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie, które warto przeczytać – Badania techniczne samochodu

IX MOTOMIKOŁAJE 2023.11.26 Płońsk oraz Czas rozpocząć sezon zimowy

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia