Renault Express auto dostawcze dla małej firmy

Samochód dla małego przedsiębiorcy, czy musi być aż tak drogi? Kryzys zweryfikował zdolności nabywcze małego biznesu.

451

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Express w całej okazałości na ośnieżonej drodze
renault express bezpieczny zakup auta 3

W czasach gdy ekonomia jest masakrowana przez Covid i skutki wojny na Ukrainie mali przedsiębiorcy odczuli to bardzo dotkliwie. Auta dostawcze są drogie a nie każdy chce auto używane. Co zrobić kiedy budżet jest skromny a pewność zakupu ważna? Renault Express dla każdego?

skromna deska rozdzielcza Renault Express
renault expres bezpieczny zakup auta dostawczego

Bezpieczny Zakup Renault Express czyli co nowe to nowe

Mała blaszanka od Renault jest ciekawą propozycją, jakość tej marki jest sprawdzona przez naszych przedsiębiorców. Opinie o Renault Express są conajmniej przychylne co pokazuje wolumen sprzedaży. Kilka miesięcy temu testowaliśmy Renault Express w wersji izoterma z agregatem chłodniczym jako najmniejszą chłodnię na kołach na rynku. Teraz jest to po prostu najskromniejsza blaszanka do transportu. Cennikowo zaczyna się od 70tys zł więc jest to jeden z najtańszych dostawczaków na rynku.

Czy Renault może liczyć na sukces? i tak i nie. Po pierwsze ceny wszystkich samochodów od czasu covidu poszybowały w górę, po drugie przychody małych przedsiębiorców spadły. To nie sprzyja myśleniu o zakupie nowego auta. Niestety klienci zaczynają rozglądać się za używanymi autami z przyczyn ekonomicznych. W bezwzględnym rozrachunku to auto jest atrakcyjne ale czas jest trudny, obstawiamy kolejny rok bez ekscytacji zakupowych.

Renault Express w srebrnym metaliku
renault express w mroźną zimę

Samochody dostawcze dla małego przedsiębiorcy to konieczność nie luksus więc jest powrót do aut używanych.

Nie wszystkie Renault Express na naszych drogach pochodzą z polskich salonów, część jest sprowadzona. Wraz z BidCar będziemy raportować Wam sytuację modeli testowanych na rynku wtórnym. Pan Artur Kopania z tejże firmy opowiedział nam jak sytuacja wygląda w chwili obecnej na rynku wtórnym. Okazuje się że po covid’zie i przez wojnę na Ukrainie sprawy się skomplikowały. Auta używane są w coraz gorszym stanie a ich cena jest wyższa.

Ma to oczywiście wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Bezpieczny zakup samochodu to zakup pewny i świadomy. Potrzebujemy tej pewności której brak w przypadkowym ogłoszeniu kiedy to nie mamy pojęcia kto jest sprzedającym i czy mówi prawdę. Platforma BidCar.pl pomaga zweryfikować stan pojazdu oraz oferującego. Więc jeśli nie stać nas na zakup nowego Renault Expres od koncesjonowanego dealera musimy uważać by nie paść ofiarą conajmniej niedoinformowania o stanie pojazdu.

Renault Express drzwi ładunkowe z tyłu
renault express bezpieczny zakup auta dostawczego

Bezpieczny Zakup Renault Express i wywiad z BidCar.pl

Bezpieczny Zakup Renault Expres i wywiad BidCar

aktualny cennik Renault

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia