Obawy i nadzieje na Nowy Rok

375

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ksiądz Waldemar Linke w swojej audycji z cyklu "Bezpieczna droga przez życie" rozważa na temat lęków, obaw i nadziei na Nowy Rok

Nie chodzi o Nowy Rok czyli 1 stycznia, ale o kolejne 365 dni, w ciągu których Ziemia obiegnie Słońce. W całym tym bezkresie wirujących i pędzących po różnych trajektoriach gwiazd, planet i satelitów ten akurat jeden obrót jednej planety wokół jednej gwiazdy to bardzo marginalny fakt. Dla nas to kolejny rok ludzkiej historii. Co nam przyniesie? Jak to przyjmiemy? Zwykle skupiamy się na tym pierwszym pytaniu. Jesteśmy ciekawi, co się stanie. Nie pytamy się, jak to przyjmiemy. A przecież to właśnie od nas należy. Jaka jest nasza nadzieja w chwili, gdy wchodzimy w nowy, 2023 rok?

O tym będzie najbliższa audycja „Bezpieczna Droga przez Życie”.

Piszcie na adres waldemarlinke@radiobp.org. Wysyłając mail można podzielić się własnymi przemyśleniami, zadać pytanie, zaproponować temat do następnej rozmowy.

O audycji

Audycja „Bezpieczna Droga przez Życie” to przede wszystkim rozmowy w drodze i o drodze, które dotyczą życiowych, istotnych spraw. Audycję poprowadzi ww. Waldemar Linke, pasjonista, wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Piszcie na adres waldemarlinke@radiobp.org. Wysyłając mail można podzielić się własnymi przemyśleniami, zadać pytanie, zaproponować temat do następnej rozmowy.

Na zdjęciu Waldemar Linke. Prowadzący nową audycję w Radiu Bezpieczna Podróż
Pasjonata Waldemar Linke

Zainteresowała Cię tematyka poruszona w audycji? Posłuchaj również innych odcinków z tego cyklu. A znajdziesz je pod tym linkiem

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia