Sezon 2023 uważam za otwarty

Ktoś kiedyś powiedział, a może sam na to wpadłem że drugi rok jest trudniejszy od pierwszego, gdyż nie tylko inni ale także ja sam będę miał się do czego porównywać. Czy tak będzie ? Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik 2023 to zweryfikuje.

407

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Sezon 2023 uważam za otwarty
Sezon 2023 uważam za otwarty. Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik 2023

Witam w Nowym Roku, Sezon 2023 uważam za otwarty. Tak jak to miało miejsce do tej pory okienko imprezy motoryzacyjne znaleźć można w niebieskim okienku na naszej stronie głównej po prawej stronie.

Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023

To wyzwanie które kieruję zarówno do siebie jak i do Was. Już dziś i każdego następnego dnia do kalendarza dopisuję nowe imprezy które odbędą się w sezonie 2023. Staram się ich szukać na bieżąco, ale z Waszą pomocą pójdzie zapewne łatwiej.

Przez cały sezon 2022 ukazały się informacje o 762 imprezach w kalendarzu co jest najlepszym wynikiem w Polsce i doskonałą reklamą dla Was.

Już niebawem powrócę do zapowiedzi trzech imprez w formie pisanej, która będzie poparta zapowiedziami słownymi i dwuminutowym wejściem „zaraz po pogodzie”  

W sezonie 2022 powstało 118 krótkich zaproszeń na imprezy typu Zlot, Piknik, Rajd i wielu podobnych. Musimy wspólnie go pobić, a z Waszą współpracą będzie na pewno łatwiej tego dokonać.

W miarę możliwości i uzyskanych informacji, terminy i miejsca spotkań Zlotów w sezonie 2023 będę uzupełniał na bieżąco. Zachęcam do śledzenia strony, abyście nie przegapili imprezy która znajdzie się w Waszej okolicy, a o której nic nie wiecie.

Sezon 2023 uważam za otwarty – zapraszam

Przysyłajcie fotki i relacje z wydarzeń, a umieścimy je u nas na stronie aby ją wspólnie tworzyć.

Zapraszam do słuchania Radia Bezpieczna Podróż. Do usłyszenia i zobaczenia na imprezach w 2023 roku.

Piszcie do mnie na adres piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2023 to jest to.

Szerokości dla Was, jak zwykle Piotr Pawlak.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia