Sezon 2023 uważam za otwarty

Ktoś kiedyś powiedział, a może sam na to wpadłem że drugi rok jest trudniejszy od pierwszego, gdyż nie tylko inni ale także ja sam będę miał się do czego porównywać. Czy tak będzie ? Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik 2023 to zweryfikuje.

0
130
Sezon 2023 uważam za otwarty
Sezon 2023 uważam za otwarty. Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik 2023

Witam w Nowym Roku, Sezon 2023 uważam za otwarty. Tak jak to miało miejsce do tej pory okienko imprezy motoryzacyjne znaleźć można w niebieskim okienku na naszej stronie głównej po prawej stronie.

Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023

To wyzwanie które kieruję zarówno do siebie jak i do Was. Już dziś i każdego następnego dnia do kalendarza dopisuję nowe imprezy które odbędą się w sezonie 2023. Staram się ich szukać na bieżąco, ale z Waszą pomocą pójdzie zapewne łatwiej.

Przez cały sezon 2022 ukazały się informacje o 762 imprezach w kalendarzu co jest najlepszym wynikiem w Polsce i doskonałą reklamą dla Was.

Już niebawem powrócę do zapowiedzi trzech imprez w formie pisanej, która będzie poparta zapowiedziami słownymi i dwuminutowym wejściem “zaraz po pogodzie”  

W sezonie 2022 powstało 118 krótkich zaproszeń na imprezy typu Zlot, Piknik, Rajd i wielu podobnych. Musimy wspólnie go pobić, a z Waszą współpracą będzie na pewno łatwiej tego dokonać.

W miarę możliwości i uzyskanych informacji, terminy i miejsca spotkań Zlotów w sezonie 2023 będę uzupełniał na bieżąco. Zachęcam do śledzenia strony, abyście nie przegapili imprezy która znajdzie się w Waszej okolicy, a o której nic nie wiecie.

Sezon 2023 uważam za otwarty – zapraszam

Przysyłajcie fotki i relacje z wydarzeń, a umieścimy je u nas na stronie aby ją wspólnie tworzyć.

Zapraszam do słuchania Radia Bezpieczna Podróż. Do usłyszenia i zobaczenia na imprezach w 2023 roku.

Piszcie do mnie na adres piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2023 to jest to.

Szerokości dla Was, jak zwykle Piotr Pawlak.