8 Gala Disco w Lubinie

287

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

8 Gala Disco w Lubinie. Plakat imprezy, a na nim lista wykonawców. Po lewej wyobrażenie kobiety nad tytułem imprezy.
Zaproszenie na imprezę.

Jeśli wierzyć organizatorom, 8 Gala Disco w Lubinie będzie ostatnią, zamykającą ten cykl, a wystartuje 28 stycznia 2023 roku, o godzinie 17:00.

 W trakcie imprezy wystąpi cały przekrój wykonawców. Posłuchać i zobaczyć będzie można zarówno „klasyków” gatunku jak i wschodzące gwiazdy. Przede wszystkim wystąpi legenda disco, Marcin Miller z zespołem Boys. Po raz kolejny publiczność zaszaleje przy produkcjach zespołów Playboys i After Party. Po raz pierwszy, w lubińskiej imprezie weźmie udział zespół Szpilki.  

Młody narybek muzyki disco będą reprezentować Team Skolim, Miły Pan oraz DiscoBoys. Młodzież z pewnością zainteresują znani uczestnicy Tik-show, tacy jak Anasteisha Zakhandrevich i Mans Vechess  oraz Sebastian Kowalczyk.

Ubiegłoroczni wykonawcy.

Co jeszcze poza szaleństwem na parkiecie? Organizator zapewnia: możliwość spotkania się z artystami, osobną strefę VIPROOM, open bar bez limitu a w nim: woda, herbata, kawa, napoje, piwo, możliwość zakupienia alkoholu ciężkiego typu: wódka, whisky, wino, szwedzki bufet, w tym ciepłe posiłki, darmowy parking itd.

8 Gala Disco w Lubinie startuje w nowoczesnej, klimatyzowanej Hali widowiskowo-sportowej RCS Lubin, przy ul. Odrodzenia 28B o 17:00.

Może cię zainteresować: Najpopularniejsze samochody elektryczne w Polsce, w programie „Mój elektryk”

Polecam wideo: Gala Disco vol. 6 Aftermovie 4K 25.01.2020 Lubin

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia