III WYSOKOMAZOWIECKIE zawody w przeciąganiu traktorów 29.01.2023

W ramach WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Wysokie Mazowiecki po raz trzeci proponuje ZAWODY W PRZECIĄGANIU TRAKTORÓW. Czy będzie to ciekawa impreza? Zajrzyj żeby się przekonać.

0
210

Już w najbliższą niedzielę 29.01.2023 w ramach WOŚP odbędą się III WYSOKOMAZOWIECKIE ZAWODY W PRZECIĄGANIU TRAKTORÓW. Będzie to duża atrakcja dla fanów motoryzacji. Te widowiskowe zawody w przeciąganiu ciągników rolniczych przyciągną niewątpliwie całe rzesze fanów oraz tych którzy będą chcieli wziąć udział w imprezach towarzyszących..
Apel od organizatorów brzmi – Jeżeli tylko masz traktor i żyłkę do rywalizacji, to jest możliwość zapisania się na listę uczestników i wzięcia udziału w tej wyjątkowej rywalizacji.
Czeka Cię na pewno wspaniała atmosfera, miłe towarzystwo, wiele emocji oraz atrakcji. Zapisy u Organizatora w godz. 8.00-16.00:
Aplikon – Biuro doradczo-szkoleniowe Marcin Drewnowski
ul. Rynek Piłsudskiego 57,
18-200 Wysokie Mazowieckie

DAJ MOC WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, a Wysokomazowiecki sztab przygotowuje tego dnia mnóstwo atrakcji.

Jak zwykle w tym roku wolontariusze będą zbierali pieniądze, i prowadzone będą licytacje, z których środki zasilą orkiestrowe puszki.

Jest jeszcze czas i możesz zgłosić się do rywalizacji w III Wysokomazowieckich Zawodów Traktorów w przeciąganiu liny.

W tym roku walczymy w kategoriach wagowych:

do 6t, od 6t do 7t, od 7t do 8t, od 8t do 10t, od 10t do 12t, powyżej 12t

Początek rywalizacji będzie miał miejsce 29 stycznia o godzinie 10.00 i zacznie się od odważenia

III WYSOKOMAZOWIECKIE zawody w przeciąganiu traktorów 29.01.2023

Takie rzeczy miały miejsce w zeszłym roku, jak będzie teraz zobaczymy ☆Przeciąganie traktorów-Pokaz mocy ☆ 2022 ☆ TheDeutzTeam ☆

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2023 to jest to.