Warsztaty dla kobiet

477

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pani Kinga Klejment jest trenerką kobiet i coachem w budowaniu pewności siebie.

W dzisiejszej audycji z cyklu „Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom” gościem Dominika Morawskiego była Pani Kinga Klejment. Coach, trenerka i mentorka kobiet prowadzi dla nich warsztaty i szkolenia w budowaniu pewności siebie.

Strefa Silnych Kobiet

Strefa Silnych Kobiet to społeczność kobieca, która powstała w 2018 roku, a jej administratorem jest właśnie nasz gość. Ta grupa kobiet szerzy dobro i pozytywne myślenie. Panie pracują tu nad swoją kobiecością, ale także nad ogólnie pojętym rozwojem osobistym i zawodowym. Pani Kinga prowadzi również warsztaty szkoleniowe i sesje indywidualne dla kobiet, które chcą zmiany w swoim życiu. Nasz gość podkreśla, że kobiety poświęcają się dzieciom, partnerom, rodzicom, zapominając często o swoich potrzebach i pragnieniach. Rodzą się wówczas frustracje, które mogą prowadzić do depresji. Pani Kinga nakierowuje kobiety jak dbać o siebie i być szczęśliwym. Uczy swoje słuchaczki kochać siebie, samoakceptacji i odnajdowania sensu życia.

Na spotkania z naszym coachem zgłaszają się kobiety zazwyczaj od 35 do 65 roku życia. Panie te posiadają zwykle już pewien bagaż doświadczeń i często potrzebują wsparcia drugiej osoby, aby pokonać trudności. Problemem naszego społeczeństwa jest to, że wchodzimy w pewne role, bo tak wypada. Robimy dużo dla innych, często zapinając o sobie, co niestety odbija się na naszym zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Dzień Kobiet w Legionowie

Urząd Miasta w Legionowie zaprasza 8 marca wszystkie Panie do Ratusza na wspólne świętowanie Dnia Kobiet, pod tytułem „Babskie Sprawy”. Już od godziny 9:00 czekać będzie na nas dużo niespodzianek. Pani Kinga zaprasza wszystkie kobiety do Sali Ślubów, gdzie poprowadzi dla nich warsztaty rozwojowe. Pierwsze odbędą się o godzinie 16:15, tematem będzie budowanie pewności siebie. Drugie warsztaty natomiast rozpoczną się o 17:30 i dotyczyć będą kreowania wizerunku osobistego. Poznamy proste sposoby, żeby wyglądać i czuć się lepiej.

W audycji dowiedzieliśmy się również jaką niespodziankę przygotował Urząd Miasta Legionowo dla kobiet, które chcą się rozwijać. Zdradzimy tylko, że Pani Kinga poprowadzi szkolenia jak pracować nad swoim wewnętrznym pięknem, asertywnością i komunikacją w związkach. Już dziś zapraszamy do kontaktu drogą mailową: kontakt@kingaklejment.pl i do wysłuchania całej audycji, gdzie poznacie więcej szczegółów.

Warsztaty dla kobiet

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia