Niespodzianka dla mieszkanek Legionowa

306

Dzisiejszym gościem Dominika Morawskiego w audycji z cyklu „Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom” była ponownie Pani Kinga Klejment. Tym razem trenerka kobiet zaprosiła wszystkie mieszkanki Legionowa na warsztaty szkoleniowe do Ratusza. Opowiedziała nam również na czym będą one polegały i kto może wziąć w nich udział.

Warsztaty wzmocnij swoją pewność siebie w kryzysie

Pani Kinga Klejment wraz z Urzędem Miasta Legionowo zaprasza wszystkie kobiety na warsztaty szkoleniowe — wzmocnij swoją pewność siebie w kryzysie. Zajęcia będą miały na celu podniesienie poczucia własnej wartości i budowaniu pewności siebie. Trenerka nauczy nas również, jak radzić sobie w trudnych momentach życia. Mowa tu między innymi o kryzysach w związkach, rodzinie, ale także tych związanych z życiem zawodowym. Warsztaty będą swego rodzaju kontynuacją tych zorganizowanych z okazji 8 marca, będzie to jednak cykl siedmiu spotkań. Pierwsze zajęcia odbędą się 14 marca w Ratuszu w godzinach od 17:00 do 20:30. Ostatnie spotkanie odbędzie się w maju i zakończy się profesjonalną sesją zdjęciową dla wszystkich uczestniczek warsztatów. Już dziś można zapisywać się na zajęcia, ponieważ możliwość uczestnictwa będzie zależeć od kolejności zgłoszeń. Zrobić to możemy drogą mailową lub telefonicznie. Jeśli chcecie poznać wszystkie szczegóły dotyczące warsztatów dla kobiet, zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Niespodzianka dla mieszkanek Legionowa – jak będą wyglądały warsztaty

Pani Kinga zapewniła nas, że podczas trwania warsztatów będzie panowała wspaniała, kobieca atmosfera. Tematyka spotkań będzie dotyczyć między innymi takich zagadnień jak: podnoszenie pewności siebie, budowanie własnego wizerunku oraz radzenie sobie w sytuacjach stresowych i kryzysowych. Będą również pogadanki o miłości, akceptacji, szacunku do siebie i do innych, asertywności i kreatywności. Na warsztatach kobiety nauczą się jak zadbać o swoją niezależność finansową i własny wizerunek. Odbędą się zajęcia z wizażystką, która podpowie nam jak wykonać perfekcyjny makijaż i zadbać o swoją urodę. Stylistka pomoże nam jak dobrać odpowiednią garderobę do figury. Po tych wszystkich upiększających zabiegach, czeka na nas niespodzianka — sesja zdjęciowa pod okiem profesjonalnego fotografa. Otrzymamy również trzy pamiątkowe zdjęcie.

Niespodzianka dla mieszkanek Legionowa

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem