Radio Bezpieczna Podróż poszukuje FUNDRAISERA

pracuj z nami w pierwszym w UE medium cyfrowym tworzonym przez osoby z niepełnosprawnościami.

1107

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nasze medium jest prowadzone przez Fundację OPP, poszukujemy doświadczonego fundraisera. Rozwijamy projekt radia dab+ obecnie w Warszawie i Toruniu powstają nowe redakcje lokalne.

Radio Bezpieczna Podróż poszukuje pracowników z terenu Mazowsza i Kujaw z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dołącz do nas! Rozwijaj swoje umiejętności w naszym Radio!

Radio Bezpieczna Podróż poszukuje pracowników – zatrudnimy dziennikarza

Grafika przedstawiająca dziennikarza
Aplikuj na stanowisko dziennikarza

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie materiałów reporterskich i relacji z ważnych, wskazanych wydarzeń oraz realizację wywiadów. W tym także dobór, analizę i opracowanie tematów do audycji, z wyjątkową dbałością o ich przekaz merytoryczny. Jak i profesjonalny i ciekawy sposób ich prezentacji na antenie. Osoba ta będzie również odpowiedzialna za redagowanie artykułów, wykonywanie zdjęć, przygotowanie opisów podcastów i obsługę mediów społecznościowych radia. Dodatkowo do jej zadań będzie należało gromadzenie informacji o aktualnych wydarzeniach w kraju i na świecie. Także zainicjowanie i utrzymywanie kontaktów dziennikarskich. Ponadto przyszły dziennikarz Radia Bezpieczna Podróż będzie odpowiedzialny za angażowanie słuchaczy do działań na portalu oraz w mediach społecznościowych. Od kandydatów wymagamy: umiejętności posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie, łatwości nawiązywania kontaktów, obsługi komputera (pakietu MS Office). Zapewniamy pełne szkolenie pracownika do podjęcia pracy na oferowanym stanowisku.

Oferta dla pracownika administracji

grafika przedstawiająca pracownika administracyjnego
Aplikuj na stanowisko pracownika administracji

Do zakresu obowiązków pracownika administracyji będzie należało nadzór nad dokumentacją firmową i urzędową, w tym obsługiwanie korespondencji firmowej i urzędowej. Jak również porządkowaniem oraz archiwizowaniem dokumentacji firmowej i urzędowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz przygotowywanie sprawozdań i raportów. A także planowanie i organizację spotkań oraz prowadzenie ich kalendarza. Dodatkowo osoba ta będzie zajmować się przyjmowaniem i obsługą gości, udzielaniem informacji interesantom (w tym telefonicznie i mejlowo) oraz wsparciem biura i redakcji w bieżących działaniach. Od kandydatów wymagamy: umiejętności obsługi komputera (pakietu MS Office) i urządzeń biurowych. Zapewniamy pełne szkolenie pracownika do podjęcia pracy na oferowanym stanowisku.

Radio Bezpieczna Podróż poszukuje pracowników – zatrudnimy informatyka

grafika przedstawiająca informatyka
Aplikuj na stanowisko informatyka

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała w oparciu o platformę WordPress. Do jej zadań będzie należało interpretowanie założeń, wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych portalu bezpiecznapodroz.org, także analizowanie projektu i architektury strony www. Dodatkowo będzie zajmowała się przygotowywaniem i analizowaniem algorytmów oraz tworzeniem i modyfikowaniem kodu aplikacji w wybranym języku i środowisku programowania. W tym także testowaniem kodu w celu wykrycia i usunięcia błędów oraz zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa portalu. Jak również przygotowywaniem dokumentacji technicznej portalu oraz instrukcji obsługi dla użytkowników.

Szukamy także szefa Marketingu i Reklamy dla potrzeb Radia i Portalu

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na wybranych stanowiskach prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@radiobp.org

Zainteresował cię temat pracy w radiu? Przeczytaj także o Radiu Bezpieczna Podróż.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia