„DZIEŃ KOBIET” z Ekipa Piaskownica 4×4 – wyniki konkursu Miss

"DZIEŃ KOBIET" z Ekipa Piaskownica 4x4 nad którym patronat medialny nad imprezą objęło Radio Bezpieczna Podróż właśnie minął. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

661

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

DZIEŃ KOBIET z Ekipa Piaskownica 4x4 - kandydatki do konkursu Miss
DZIEŃ KOBIET z Ekipa Piaskownica 4x4 - kandydatki do konkursu Miss

Święto Kobiet można celebrować pewnie na wiele sposobów, ale „DZIEŃ KOBIET” z Ekipa Piaskownica 4×4 może być tylko jeden. W tym roku swój patronat medialny nad imprezą objęło Radio Bezpieczna Podróż. Ekipa Piaskownica 4×4 od wielu lat robi to w terenie i wszystkim się to podoba.

Topienie aut w tym wypadku Mitshubishi
Topienie aut w tym wypadku Mitshubishi

Dwa dni ciężkich zmagań terenowych podczas świętowania za nami. Były to dwa dni wspaniałej zabawy w terenie i nie tylko. Na naszą wspólną wyprawę po ziemi świętokrzyskiej zgłosiło się 14 załóg swoimi super przygotowanymi samochodami. Tym razem przeważały Jeepy, było ich aż 9 w większości Rubicony i jeden „elektryk” 4xe. Nie mogło zabraknąć także legendarnych Nissanów Patroli czy też Suzuki i Mitshubishi Pajero.
Największą atrakcją naszego terenowego spotkania w tym dni była prezentacja „panio-panów”. Jako że był to „terenowy dzień kobiet”, na zbiórkę zgłosiły się przepiękne kobiety – i te „prawdziwe” i te troszkę „po lifcie” . Zgodnie z naszym zwyczajem w tym dniu faceci przebierają się za kobiety. 12 mężczyzn finezyjnie „zmodyfikowanych” na kobiety przystąpiło do konkursu na miss przebrania.
Odbyła się również sesja zdjęciowa, na podstawie której wyłoniono przez niezależne Jury z Radio Bezpieczna Podróż zwycięzcę Miss „DZIEŃ KOBIET” z Ekipa Piaskownica 4×4, jak też miejsca II i III.

Ze swej strony chcielibyśmy pogratulować wszystkim którzy wzięli udział w konkursie niezależnie od wyniku.

Wybory i nagrody dla Miss „DZIEŃ KOBIET” z Ekipa Piaskownica 4×4

Dla całej trójki laureatów Ekipa Piaskownica 4×4 ufundowała nagrody w postaci voucherów do wykorzystania podczas imprezy „MAZURSKA MAJÓWKA” która odbędzie się dniach 29.04 – 03.05.2023 w miejscowości Ryn.

I miejsce Pan Daniel Dąbrowski – voucher o wartości 300 zł,

II miejsce Pan Robert Kapustka – voucher o wartości 200 zł,

III miejsce Pan Dominik Kuran – voucher o wartości 100 zł

Dodatkowo zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy od Radio Bezpieczna Podróż oraz możliwość spożycia lunchu dla zwycięzców z osobą towarzyszącą w drodze na „MAZURSKĄ MAJÓWKĘ” w Restauracji Zdrówko Legionowo. Dodatkowo zapraszamy cztery osoby z Ekipa Piaskownica 4×4

*osoby biorące udział w konkursie wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku oraz imienia i nazwiska.

Trudne okoliczności przyrody w „DZIEŃ KOBIET” z Ekipa Piaskownica 4×4

Co do sobotniej zabawy w terenie, nie było łatwo. Pogoda nie rozpieszczała uczestników, a towarzyszące opady deszczu później zamieniły się w śnieżycę. Walczyliśmy z przeszkodami terenowymi, woda była dosłownie wszędzie i już chwilę po wjechaniu w teren ogromne ilości błota pokonały nas na tyle, że kilka godzin wyciągaliśmy na przemian trzy samochody, co wcale nie było ani proste, ani łatwe. W takich oto warunkach zdołaliśmy przez cały dzień przejechać jedynie kilka kilometrów trasy.

Oprócz zajęć na powietrzu odbyły się zawody w podgrupach w hotelu
Oprócz zajęć na powietrzu odbyły się zawody w podgrupach w hotelu

Przemoczeni, ubłoceni i zmarznięci wróciliśmy do hotelu na odpoczynek który odbywał się w przyjaznej atmosferze długo nawet bardzo długo.

Różne typy pogody i piękna przyroda w DZIEŃ KOBIET z Ekipa Piaskownica 4x4
Różne typy pogody i piękna przyroda w DZIEŃ KOBIET z Ekipa Piaskownica 4×4

Niedziela była dla nas bardziej łaskawa. Co prawda wody, błota i innych tego typu atrakcji było ich pod dostatkiem, ale dzień był bezdeszczowy i nie brakowało promieni słońca. Nie sposób wyrazić słowami tego, co działo się na trasie, a kilka załączonych zdjęć choć trochę zobrazuje to, co wydarzyło się na trasie. Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę, atmosferę i pomaganie sobie wzajemnie. 

Film nie zobrazuje wszystkiego, ale da pogląd na co działo się na trasie i podczas wypoczynku. Zapraszam do oglądania.

Pomimo pewnych niedogodności pogodowych całość można ocenić krótko – ŚWIETNA ZORGANIZOWANA GRUPA.

Jeep Wrangler w wodzie
Jeep Wrangler w wodzie

Hybryda w błocie, czyli Jeep Wrangler 4xe na „DZIEŃ KOBIET”

Ciekawostką wyjazdu był Jeep Wrangler 4xe „elektryk”, bo i takie można spotkać na imprezach Ekipa Piaskownica 4×4
Czy jesteśmy entuzjastami, czy sceptykami innowacyjności w terenie? Z gustami się nie dyskutuje.
Otóż legendarny model marki Jeep Wrangler został zaopatrzony w napęd elektryczny 4xe, który ma układ napędowy generujący 381 KM oraz 637 Nm, moment obrotowy dostarczany jest do wszystkich kół za pośrednictwem 8 biegowej, automatycznej skrzyni. Jak sobie radził ? Wyśmienicie, potężny moment obrotowy dostarczany z silnika elektrycznego zrobiło z tej terenówki prawdziwego potwora. Poniżej przykład że Jeep Wrangler 4xe też może dać radę.

Pozostałych zdjęć i szerszej relacji szukajcie na stronie fb organizatora oraz filmie.

Podsumowaniem zmagań na trasie oraz wszystkim co działo się na trasie jest film który może być zachętą do wzięcia udziału w kolejnych imprezach prowadzonych przez Ekipa Piaskownica 4×4 przy współpracy Radio Bezpieczna Podróż.

Test e-autokult Jeep Wrangler 4xe – opinia, test

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia