Spotkanie na Narodowym zagrożone

329

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Spotkanie na Narodowym zagrożone
Spotkanie na Narodowym zagrożone

Spotkanie na Narodowym zagrożone. Już za niespełna 2 tygodnie, a dokładnie za 12 dni na PGE Narodowym w Warszawie miał odbyć się drugi mecz grupowy w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Na początku lutego PZPN podał do informacji publicznej, że spotkanie odbędzie się na stadionie Narodowym w Warszawie. Okazuje się, że nie jest to takie pewne ponieważ Powiatowy Inspektor Budowlany wydał negatywną opinię co do organizacji imprezy masowej. Już niebawem rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski przed spotkaniami z Czechami w Pradze (24 marca) i Albanią (27 marca).

Spotkanie na Narodowym zagrożone – znów problem z dachem

Przypomnijmy, że na stadionie Narodowym uszkodzona była jedna z części dachu. Nie tak dawno już przekładano nieopodal na stadion Legii towarzyski mecz z Chile z tego samego powodu. Powiatowy inspektor budowlany stoi na stanowisku, że na obiekcie nie może odbyć się żadna impreza masowa aż do zakończenia prac. Wydawało się, że żadnych niespodzianek z owym dachem już nie będzie, ale jak widać przeszkody pojawiają się nadal. Powiatowy inspektor Budowlany wydał tylko swoją opinię co do imprezy masowej jakim jest mecz z Albanią. Ostateczna decyzja jednak i tak będzie należała do władz miasta, ponieważ to one mają decydujący głos.

Spotkanie na Narodowym zagrożone – konferencja prasowa

Niedawno PZPN podał informację, że w piątek 17 marca odbędzie się konferencja prasowa na PGE Narodowym. Na niej selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos wyjawi nazwiska piłkarzy powołanych na mecze z Czechami (24 marca) i Albanią (27 marca).

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o problemach finansowych Adama Hlouska

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia