Spotkanie na Narodowym zagrożone

0
64
Spotkanie na Narodowym zagrożone
Spotkanie na Narodowym zagrożone

Spotkanie na Narodowym zagrożone. Już za niespełna 2 tygodnie, a dokładnie za 12 dni na PGE Narodowym w Warszawie miał odbyć się drugi mecz grupowy w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Na początku lutego PZPN podał do informacji publicznej, że spotkanie odbędzie się na stadionie Narodowym w Warszawie. Okazuje się, że nie jest to takie pewne ponieważ Powiatowy Inspektor Budowlany wydał negatywną opinię co do organizacji imprezy masowej. Już niebawem rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski przed spotkaniami z Czechami w Pradze (24 marca) i Albanią (27 marca).

Spotkanie na Narodowym zagrożone – znów problem z dachem

Przypomnijmy, że na stadionie Narodowym uszkodzona była jedna z części dachu. Nie tak dawno już przekładano nieopodal na stadion Legii towarzyski mecz z Chile z tego samego powodu. Powiatowy inspektor budowlany stoi na stanowisku, że na obiekcie nie może odbyć się żadna impreza masowa aż do zakończenia prac. Wydawało się, że żadnych niespodzianek z owym dachem już nie będzie, ale jak widać przeszkody pojawiają się nadal. Powiatowy inspektor Budowlany wydał tylko swoją opinię co do imprezy masowej jakim jest mecz z Albanią. Ostateczna decyzja jednak i tak będzie należała do władz miasta, ponieważ to one mają decydujący głos.

Spotkanie na Narodowym zagrożone – konferencja prasowa

Niedawno PZPN podał informację, że w piątek 17 marca odbędzie się konferencja prasowa na PGE Narodowym. Na niej selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos wyjawi nazwiska piłkarzy powołanych na mecze z Czechami (24 marca) i Albanią (27 marca).

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o problemach finansowych Adama Hlouska