Car SPA, czyli kompleksowa pielęgnacja auta. Dlaczego warto?

zadbaj o swoje auto, kompleksowa pielęgnacja daje efekt wizualny ale także trwałość konserwowanych powierzchni i elementów

382

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

konserwacja wnętrza samochodu car spa
konserwacja wnętrza samochodu car spa

Jeżeli chcemy utrzymać wizualnie samochód w nienagannym stanie przez kolejne lata, to jedynym sposobem uzyskania takiego efektu jest jego odpowiednia pielęgnacja. Kluczowa nie jest wyłącznie sama regularność, ale także skrupulatność i profesjonalizm. Wszystko to otrzymamy w car SPA – miejscu oferującym szeroki zakres kosmetyki, renowacji i personalizacji aut. Na jakie efekty można liczyć korzystając z tego typu usług? I dlaczego warto się na nie zdecydować? Już odpowiadamy.

Profesjonalne centrum odnowy Twojego auta

Każde auto, niezależnie od marki, klasy czy też typu, wymaga odpowiedniej pielęgnacji – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Codzienna eksploatacja samochodu wiąże się nie tylko z jego zabrudzeniem, ale także powstawaniem uszkodzeń – zwłaszcza na karoserii, która jest narażona na wpływ szkodliwych czynników atmosferycznych i mechanicznych.

Samo umycie czy odkurzenie samochodu na stacji benzynowej niestety nie wystarczy aby zapewnić mu trwałą i skuteczną ochronę, a tym samym zagwarantować estetyczny wygląd na dłuższy czas. Może to jednak zrobić profesjonalne car SPA. Tego typu miejsca to specjalne salony kosmetyczne dla samochodów, które dysponują nowoczesnymi technologiami pozwalającymi na dogłębne czyszczenie, renowację i zabezpieczenie samochodu, co pozwala zachować jego piękny wygląd na dłużej.

Car SPA – co obejmuje?

Salony car SPA zajmują się kompleksową i wielowymiarową kosmetyką samochodową. Jest to profesjonalna usługa, na którą z reguły składa się przede wszystkim:

 • gruntowne czyszczenie samochodu:
  • odkurzanie i pranie wnętrza
  • mycie nadwozia
 • renowacja karoserii i wnętrza:
  • korekta lakieru
  • usuwanie wgnieceń
  • regeneracja tapicerki
 • zabezpieczenie lakieru:
  • pokrycie powłoką ceramiczną lub kwarcową
  • pokrycie lakieru folią ochronną PPF
 • ceramiczne zabezpieczenie felg

Mycie detailingowe odbywa się przy użyciu specjalistycznych kosmetyków samochodowych, które pozwalają na dogłębne wyczyszczenie auta przy równoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla jego karoserii oraz wnętrza.

konserwacja powierzchni zewnętrznych i lakieru samochodu car spa
konserwacja powierzchni zewnętrznych i lakieru samochodu car spa

Pielęgnacja i personalizacja samochodu – auto detailing

Car SPA oferuje również możliwość personalizacji samochodu. Są to przede wszystkim takie zabiegi jak lakierowanie zacisków czy wrapping – czyli profesjonalne oklejenie auta kolorową folią, co jest świetną alternatywą dla lakierowania samochodu. Taka kolorowa folia nie dość, że zmienia wygląd auta, to stanowi również świetną ochronę dla karoserii. Co ważne, w każdej chwili można ją ściągnąć bez żadnej szkody dla znajdującego się pod nią lakieru.

Co daje car SPA?

Profesjonalne car SPA to prosty i szybki sposób na to, aby przywrócić wygląd samochodu do praktycznie takiego stanu, w jakim opuścił fabrykę. Wnętrze po zabiegach kosmetycznych w car SPA jest czyste i pachnące, a karoseria auta oraz podzespoły takie jak felgi czy zaciski są wyczyszczone, odnowione i odpowiednio zabezpieczone. Ważnym aspektem zabiegów auto detailingu jest bowiem ochrona lakieru oraz wnętrza, jaką dają specjalistyczne środki stosowane w trakcie wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu auto brudzi się mniej, a lakier w zależności od zastosowanych rozwiązań jest zabezpieczony na miesiące, a nawet lata.

poznaj nowego Forda Mustanga na baterie!!! w wersji dla niepełnosprawnych

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia