XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023

Pilska Grupa Motocyklowa ,,Ride To Live” zaprasza na XIII Moto Marzanna. W programie parada ulicami miasta, koncert itp. Za najładniejsze Marzanny przewidziano ciekawe nagrody.

639

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023
XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023

W imieniu organizatora, którym jest stowarzyszenie Pilska Grupa Motocyklowa ,,Ride To Live” zapraszamy na XIII Moto Marzanna w Pile, która odbędzie się 2.04.2023.

Motocyklistki i Motocykliści oraz inne osoby zainteresowane lotnictwem i nie tylko. Pilska Grupa Motocyklowa ,,Ride To Live” zapewnia Wam dodatkową atrakcję, w postaci możliwości zwiedzenia hangaru wraz z samolotami i innym wyposażeniem. Prosimy o wcześniejsze przybycie ponieważ hangar do zwiedzania zostanie udostępniony zainteresowanym na około godzinę przed startem parady. Finał imprezy odbędzie się na pilskiej Wyspie, na którą wjazd o czym należy pamiętać będzie możliwy tylko dla motocykli.

Uwaga!

PGM ,,Ride To Live” prosi o zapoznanie się z regulaminem parady dostępnym na stronie organizatora. Trasa parady prawdopodobnie będzie jedną z największych atrakcji tego wydarzenia, zatem warto wybrać się na wyspę lub chociażby wiosenny spacer aby zobaczyć przejazd motocykli.

Miejsce zbiórki i start parady to plac przy hangarze u zbiegu ulicy Koszalińskiej i Szybowników. Stamtąd skręcamy w lewo w ul. Koszalińską i jedziemy do ronda (przy stacji paliw Watis). Następnie na rondzie skręcamy w lewo, w aleję Wojska Polskiego. Dalej jedziemy cały czas prosto aleją Wojska Polskiego, potem aleją Jana Pawła II, wjeżdżamy na rondo Solidarności, a stamtąd w aleję Powstańców Wielkopolskich i jedziemy prosto do ronda Frittsa Philipsa (obok Netto), na którym zawracamy i z powrotem jedziemy aleją Powstańców Wielkopolskich ponownie do ronda Solidarności, z którego zjeżdżamy w prawo przy Restauracji Molino i wjeżdżamy kładką na pilską Wyspę.

XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023 plakat
XIII MotoMarzanna w Pile 2.04.2023 plakat

Plan imprezy – XIII MotoMarzanna w Pile w dniu 2.04.2023

– 10.30 Start parady motocyklowej spod hangaru przy ul. Koszalinskiej i Szybowników.

– 11.00 Koncert zespołu „W Ryj”

Około 12-ej konkursy i konkurencje sprawnościowe

– 13.00 Koncert zespołu „N. O. C.”

Około 14.00 uroczyste topienie marzann

– 14.15 Rozdanie nagród uczestnikom konkursów

– 14.30 Podziękowania i zakończenie XIII Motomarzanny

XIII Moto Marzanna w Pile - I nagroda
XIII Moto Marzanna w Pile – I nagroda
XIII Moto Marzanna w Pile - II nagroda + bluza; III miejsce
XIII Moto Marzanna w Pile – II nagroda + bluza; III miejsce

XIII Moto Marzanna w Pile – nagrody

Dzięki Aeroklubowi Ziemi Pilskiej na zwycięzców konkursu na najciekawszą Marzannę czekają bez wątpienia ciekawe i atrakcyjne nagrody.

I miejsce – przelot widokowy samolotem dla trzech osób! Samolot zabiera pięć osób, dwóch pilotów i trzech pasażerów.

II miejsce – nagrodą jest lot widokowy szybowcem oraz ciepła bluza polarowa.

III miejsce – lot widokowy szybowcem.

REGULAMIN WYKONYWANIA LOTÓW WIDOKOWYCH SAMOLOTAMI, SZYBOWCAMI I ŚMIGŁOWCAMI W AEROKLUBIE ZIEMI PILSKIEJ na stronie organizatora.

Organizatorzy proszą żeby pamiętać o ekologii przy wykonywaniu Marzanny.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułDlaczego wiosną czujemy się źle?
Następny artykuł27 Dni Bachowskie 2023
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia