XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023

Pilska Grupa Motocyklowa ,,Ride To Live” zaprasza na XIII Moto Marzanna. W programie parada ulicami miasta, koncert itp. Za najładniejsze Marzanny przewidziano ciekawe nagrody.

0
401
XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023
XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023

W imieniu organizatora, którym jest stowarzyszenie Pilska Grupa Motocyklowa ,,Ride To Live” zapraszamy na XIII Moto Marzanna w Pile, która odbędzie się 2.04.2023.

Motocyklistki i Motocykliści oraz inne osoby zainteresowane lotnictwem i nie tylko. Pilska Grupa Motocyklowa ,,Ride To Live” zapewnia Wam dodatkową atrakcję, w postaci możliwości zwiedzenia hangaru wraz z samolotami i innym wyposażeniem. Prosimy o wcześniejsze przybycie ponieważ hangar do zwiedzania zostanie udostępniony zainteresowanym na około godzinę przed startem parady. Finał imprezy odbędzie się na pilskiej Wyspie, na którą wjazd o czym należy pamiętać będzie możliwy tylko dla motocykli.

Uwaga!

PGM ,,Ride To Live” prosi o zapoznanie się z regulaminem parady dostępnym na stronie organizatora. Trasa parady prawdopodobnie będzie jedną z największych atrakcji tego wydarzenia, zatem warto wybrać się na wyspę lub chociażby wiosenny spacer aby zobaczyć przejazd motocykli.

Miejsce zbiórki i start parady to plac przy hangarze u zbiegu ulicy Koszalińskiej i Szybowników. Stamtąd skręcamy w lewo w ul. Koszalińską i jedziemy do ronda (przy stacji paliw Watis). Następnie na rondzie skręcamy w lewo, w aleję Wojska Polskiego. Dalej jedziemy cały czas prosto aleją Wojska Polskiego, potem aleją Jana Pawła II, wjeżdżamy na rondo Solidarności, a stamtąd w aleję Powstańców Wielkopolskich i jedziemy prosto do ronda Frittsa Philipsa (obok Netto), na którym zawracamy i z powrotem jedziemy aleją Powstańców Wielkopolskich ponownie do ronda Solidarności, z którego zjeżdżamy w prawo przy Restauracji Molino i wjeżdżamy kładką na pilską Wyspę.

XIII Moto Marzanna w Pile 2.04.2023 plakat
XIII MotoMarzanna w Pile 2.04.2023 plakat

Plan imprezy – XIII MotoMarzanna w Pile w dniu 2.04.2023

– 10.30 Start parady motocyklowej spod hangaru przy ul. Koszalinskiej i Szybowników.

– 11.00 Koncert zespołu “W Ryj”

Około 12-ej konkursy i konkurencje sprawnościowe

– 13.00 Koncert zespołu “N. O. C.”

Około 14.00 uroczyste topienie marzann

– 14.15 Rozdanie nagród uczestnikom konkursów

– 14.30 Podziękowania i zakończenie XIII Motomarzanny

XIII Moto Marzanna w Pile - I nagroda
XIII Moto Marzanna w Pile – I nagroda
XIII Moto Marzanna w Pile - II nagroda + bluza; III miejsce
XIII Moto Marzanna w Pile – II nagroda + bluza; III miejsce

XIII Moto Marzanna w Pile – nagrody

Dzięki Aeroklubowi Ziemi Pilskiej na zwycięzców konkursu na najciekawszą Marzannę czekają bez wątpienia ciekawe i atrakcyjne nagrody.

I miejsce – przelot widokowy samolotem dla trzech osób! Samolot zabiera pięć osób, dwóch pilotów i trzech pasażerów.

II miejsce – nagrodą jest lot widokowy szybowcem oraz ciepła bluza polarowa.

III miejsce – lot widokowy szybowcem.

REGULAMIN WYKONYWANIA LOTÓW WIDOKOWYCH SAMOLOTAMI, SZYBOWCAMI I ŚMIGŁOWCAMI W AEROKLUBIE ZIEMI PILSKIEJ na stronie organizatora.

Organizatorzy proszą żeby pamiętać o ekologii przy wykonywaniu Marzanny.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.