MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź

Turystyczno-nawigacyjny MiCCLo Rajd dla youngtimerów oraz samochodów zabytkowych po drogach ziemi łódzkiej.

443

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

MiCCLo Rajd Łódź 1.04.2023 logo
MiCCLo Rajd Łódź 1.04.2023 logo

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogli się zdecydować we wzięciu udziału w MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź. Musimy jednak poinformować, że lista startowa została zamknięta, a wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenia, powinny otrzymać mailowo informację o tym, czy są na liście. Organizator podaje, że do udziału zgłosiło się 56 załóg, a lista startowa zapełniła się w rekordowe 2,5h od otwarcia zapisów. Ze względu na opóźnienia we wpłatach wpisowego można było dostać się na rajd, zapisując się później. Formularz zapisów jest już nieaktywny i nie przyjmujemy więcej zgłoszeń.

Odkryjecie z nami najpiękniejsze drogi województwa łódzkiego i odwiedzimy zbiorniki wodne w okolicy, o których zapewne nigdy nie słyszeliście!

MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź - co starsze Garbus, czy rower foto.NANOFOTO
MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź – co starsze Garbus, czy rower foto.NANOFOTO

Informacje o tegorocznym MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź

MiCCLo Rajd jest jednodniowym rajdem turystyczno-nawigacyjnym dla youngtimerów oraz samochodów zabytkowych wyprodukowanych przed 1991 rokiem.

W innym miejscu na stronie organizatora można było przeczytać, że zapraszamy samochody wyprodukowane przed 1993 r., dopuszczamy możliwość uczestnictwa samochodów młodszych, mających w sobie „to coś”.

Podczas rajdu uczestnicy jadą zgodnie ze wskazówkami książki drogowej inaczej zwanej itinererem. Na trasie czekają na uczestników różnego rodzaju zadania z wiedzy i spostrzegawczości. Następnie przewidziano także próbę sportową i co najważniejsze przede wszystkim kilometry najpiękniejszych dróg w okolicach Łodzi. Długość trasy wynosi ok. 130 km.

Start MiCCLo Rajdu został przewidziany przed Garażem Klasyków przy ul. Śnieżnej w Łodzi, a meta nad zalewem w Lisowicach, nad zalewem. Na mecie zaplanowano dobre jedzenie, dyskusje o trudach rajdu oraz rozdanie nagród w kilku kategoriach.

I tym razem przygotowano dla Was masę konkurencji. Poniżej kategorie, w jakich będziecie mogli zwyciężyć podczas MiCCLo Rajdu.

MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź parking
MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź parking

Nagrody w MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź

Poza zwycięzcami klas wiekowych puchary otrzymają:

– załoga, która zwycięży w próbach sprawnościowych,

– załoga, której strój będzie najbardziej dopasowany do czasów, z których pochodzi ich samochód (konkurs elegancji),

– najlepsza załoga damska,

– zwycięzcy konkurencji dla dzieci,

– załoga najstarszego samochodu, który weźmie udział w imprezie.

– załoga, która przyjedzie do nas z najdalszego zakątka Polski.

Wszystkim uczestnikom życzymy szerokiej drogi, żadnych kłopotów na trasie a dodatkowo doskonałej pogody, która nade wszystko może mieć wpływ ta powodzenie imprezy.

Podsumowując inne bieżące informacje uzyskasz na stronie organizatora.

Na zakończenie film z poprzednich lat MiCCLo Rajd Walka z Wiatrakami Classic Cars Łódź

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułCoraz nowocześniejsze fotoradary
Następny artykułPunky Reggae Live 2023
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia