MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź

Turystyczno-nawigacyjny MiCCLo Rajd dla youngtimerów oraz samochodów zabytkowych po drogach ziemi łódzkiej.

0
208
MiCCLo Rajd Łódź 1.04.2023 logo
MiCCLo Rajd Łódź 1.04.2023 logo

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogli się zdecydować we wzięciu udziału w MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź. Musimy jednak poinformować, że lista startowa została zamknięta, a wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenia, powinny otrzymać mailowo informację o tym, czy są na liście. Organizator podaje, że do udziału zgłosiło się 56 załóg, a lista startowa zapełniła się w rekordowe 2,5h od otwarcia zapisów. Ze względu na opóźnienia we wpłatach wpisowego można było dostać się na rajd, zapisując się później. Formularz zapisów jest już nieaktywny i nie przyjmujemy więcej zgłoszeń.

Odkryjecie z nami najpiękniejsze drogi województwa łódzkiego i odwiedzimy zbiorniki wodne w okolicy, o których zapewne nigdy nie słyszeliście!

MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź - co starsze Garbus, czy rower foto.NANOFOTO
MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź – co starsze Garbus, czy rower foto.NANOFOTO

Informacje o tegorocznym MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź

MiCCLo Rajd jest jednodniowym rajdem turystyczno-nawigacyjnym dla youngtimerów oraz samochodów zabytkowych wyprodukowanych przed 1991 rokiem.

W innym miejscu na stronie organizatora można było przeczytać, że zapraszamy samochody wyprodukowane przed 1993 r., dopuszczamy możliwość uczestnictwa samochodów młodszych, mających w sobie „to coś”.

Podczas rajdu uczestnicy jadą zgodnie ze wskazówkami książki drogowej inaczej zwanej itinererem. Na trasie czekają na uczestników różnego rodzaju zadania z wiedzy i spostrzegawczości. Następnie przewidziano także próbę sportową i co najważniejsze przede wszystkim kilometry najpiękniejszych dróg w okolicach Łodzi. Długość trasy wynosi ok. 130 km.

Start MiCCLo Rajdu został przewidziany przed Garażem Klasyków przy ul. Śnieżnej w Łodzi, a meta nad zalewem w Lisowicach, nad zalewem. Na mecie zaplanowano dobre jedzenie, dyskusje o trudach rajdu oraz rozdanie nagród w kilku kategoriach.

I tym razem przygotowano dla Was masę konkurencji. Poniżej kategorie, w jakich będziecie mogli zwyciężyć podczas MiCCLo Rajdu.

MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź parking
MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź parking

Nagrody w MiCCLo Rajd 1.04.2023 Łódź

Poza zwycięzcami klas wiekowych puchary otrzymają:

– załoga, która zwycięży w próbach sprawnościowych,

– załoga, której strój będzie najbardziej dopasowany do czasów, z których pochodzi ich samochód (konkurs elegancji),

– najlepsza załoga damska,

– zwycięzcy konkurencji dla dzieci,

– załoga najstarszego samochodu, który weźmie udział w imprezie.

– załoga, która przyjedzie do nas z najdalszego zakątka Polski.

Wszystkim uczestnikom życzymy szerokiej drogi, żadnych kłopotów na trasie a dodatkowo doskonałej pogody, która nade wszystko może mieć wpływ ta powodzenie imprezy.

Podsumowując inne bieżące informacje uzyskasz na stronie organizatora.

Na zakończenie film z poprzednich lat MiCCLo Rajd Walka z Wiatrakami Classic Cars Łódź

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.