Ankieta Youngtimer Warsaw dotycząca SCT

Działania polityków zarządzających Warszawą kolejny raz dowodzą w jaki sposób można rządzić miastem będąc przeciwko mieszkańcom. Ankieta Youngtimer Warsaw dotycząca SCT

382

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ankieta Youngtimer Warsaw dotycząca SCT - foto z sezonu 2022 Piotr Pawlak
Ankieta Youngtimer Warsaw dotycząca SCT - foto z sezonu 2022 Piotr Pawlak

Czy ankieta Youngtimer Warsaw dotycząca SCT Strefy Czystego Transportu coś da, tego nie wiadomo. Już niebawem fotografia, którą wykonałem w ubiegłym sezonie 2022, może być tylko wspomnieniem dla części uczestników. Wiadomo, natomiast że tego typu problem nie może zostać pominięty milczeniem. Problemem są Cykliczne Spotkania Fundacji Youngtimer Warsaw na Błoniach PGE Narodowego. W tej sprawie powinni wypowiedzieć się wszyscy Uczestnicy Cyklicznych Spotkań Fundacji Youngtimer Warsaw na Błoniach PGE Narodowego.

Wiadomą sprawą jest to, że na początek trzeba poznać skalę problemu, żeby próbować przeciwdziałać. Wprowadzenie przez władze Strefy Czystego Transportu w proponowanym obrębie z pewnością dotknie zarówno Was, jak i Nas. Dlatego poniżej prośba o wypełnienie ankiety.

Ankieta dostępna pod linkiem bit.ly/AnkietaSCT i przekazanie jej dalej.

Cykliczne Spotkania Fundacji YW a planowana SCT – badanie. Potrzebujemy jako Youngtimer Warsaw dokładnie poznać skalę problemu, jakim dla Uczestników naszych Spotkań na Błoniach PGE Narodowego, będzie przymusowe wprowadzenie Strefy Czystego Transportu (SCT) w Warszawie.

Wypełnij ankietę i przekaż ją swoim znajomym, których to również może dotyczyć.

Ankieta Youngtimer Warsaw dotycząca SCT – kto może, a kto nie

Według projektu uchwały od 1 lipca 2024 roku zakaz wjazdu w strefę SCT będą miały: 

  • – Samochody z silnikami benzynowymi starsze niż 27 lat (rok produkcji/ rejestracji w UE 1997) 
  • – Samochody z silnikami diesla starsze niż 18 lat (rok produkcji/rejestracji w UE 2006)

Biorąc pod uwagę charakter działalności, jaką prowadzi Fudnacja Youngtimer Warsaw, w praktyce wjazd na Cykliczne Spotkanie Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw od 1 lipca 2024 będą miały tylko pojazdy:

– zabytkowe (wpisane do rejestru zabytków, znajdujące się w ewidencji zabytków lub wpisany do inwentarza muzealiów) żółte tablice,

– mające co najmniej 40 lat,

– pojazdy mające co najmniej 25 lat i opinię rzeczoznawcy o unikatowości lub szczególnym znaczeniu dla historii motoryzacji,

W związku z powyższym chcielibyśmy w imieniu Fundacji Youngtimer Warsaw zadać Ci kilka pytań, odnośnie potencjalnego wpływu wprowadzenia tych regulacji na decyzje dotyczące wzięcia udziału w Cyklicznych Spotach Fundacji w nadchodzących latach. 
Ankieta jest anonimowa, nie gromadzimy Twoich danych ani Twojego samochodu. Chcemy poznać skalę problemu. Uprzejma prośba o szczere odpowiedzi. 

Z góry dziękuję w imieniu Fudnacji Youngtimer Warsaw, tam też możemy znaleźć kolejne informacje dotyczące tematu.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia