Otwarcie sezonu Siedlce 15.04.2023

Sobota 15 kwietnia w Siedlcach to dwie ciekawe imprezy motoryzacyjne, XIV Siedlecka Inauguracja Sezonu Motocyklowego i Automotive Siedlce Rozpoczęcie sezonu 2023.

701

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

zaklad-karny-w-siedlcach foto www.sw.gov.pl
Otwarcie sezonu Siedlce 15.04.2023 Moto Siedlce, Zaklad karny foto www.sw.gov.pl

Czasami tak się zdarza że w jednym mieście zbiegają się dwie ciekawe imprezy, tym razem trafiło na Otwarcie sezonu Siedlce które odbędzie się 15.04.2023.

Otwarcie sezonu Siedlce XIV Siedlecka Inauguracja Sezonu Motocyklowego

Pomimo że do inauguracji Sezonu Motocyklowego 2023 zostało niewiele czasu to na stronie organizatora nie pojawiają się dokładniejsze informacje zawierające plan imprezy. Mam nadzieję że sytuacja zmieni się jak najszybciej i wszyscy oczekujący będą mogli zapoznać się z propozycjami jakie mają organizatorzy. W celu śledzenia zmian prosimy o zaglądanie na stronę fb Moto Siedlce

Akcja miś cały czas trwa. Na rozpoczęciu sezonu będą zbierane misie które trafią do Siedleckiego RM-Meditransu, do karetek dla dzieci by mogły je ucieszyć podczas jazdy. Niewątpliwą zaletą tego typu działania jest zmniejszenie stresu wywołanego u młodych pacjentów. Najważniejszą sprawą dotyczącą miśków jest to aby były czyste i zadbane. Można dostarczyć Art-Tel Armii Krajowej 13 ,Życie Siedleckie Katedralna 7 lub odbiór osobisty kontakt 512616672

Zapraszamy.

Automotive Siedlce organizator drugiej imprezy o której poniżej również deklaruje że – zawitamy i podrzucimy trochę miśków. Brawo za postawę!

Otwarcie sezonu PKP Siedlce 2023.04.15
Otwarcie sezonu PKP Siedlce 2023.04.15

Otwarcie sezonu Siedlce 15.04.2023 – Automotive Siedlce

Juz dziś, zapraszamy Was wszystkich na otwarcie sezonu motoryzacyjnego 2023!
Wiele osób pytało się nas ,na kiedy jest planowane wydarzenie, więc podajemy Wam datę!
15.04.2023!
Bądźcie z Nami w tym dniu ,bo będzie co świętować

Informacja z dnia 14.03.2023 jaką pochwalił się organizator to pozwolenie od Prezydenta na organizację rozpoczęcia sezonu pod dachem MPK przy centrum przesiadkowym! (ul. RTM Pileckiego). Mamy nadzieję że bez problemu będziecie mogli wjechać swoimi niskimi furkami na teren eventu! Będziecie mieli okazję zmierzyć decybelomierzem swój wydech.

Przypominamy że na otwarciu sezonu odbędzie się zbiórka dla Hani o czym poniżej.

Pogoda zamówiona, także szykujcie swoje fury, polerujcie lakiery i czyśćcie felgi! Organizator zaproponował zabawę polegającą na pokazaniu czym przyjedziecie na imprezę. Wszystkie osoby wstawiające komentarz będą miały szansę na zostanie zwycięzcą konkursu. Otrzyma on komplet ramek i kubek ekipy. Jak zastrzega sobie organizator imprezy regulamin uczestnictwa pojawi się niebawem!

Liczba miejsc na terenie centrum przesiadkowego jest ograniczona. Dlatego liczymy na punktualność, gdyż dla spóźnialskich może nie starczyć miejsca. Widzimy się już 15.04.2023 od godzinie 19:00 przy ul. RTM Pileckiego!

Zaproszono wszystkie znane organizatorom ekipy do których należą Street Legal LRY, Street Club Lublin, Audi Familia Lubartów, WG – Team, WGR CARS, UKF Night Riders, BMW Klub Łuków, Bezeta SQUAD, Sokolow Illegal Garage, iLLegal Węgrów i inni…

Automotive Siedlce Spot 4K

Haniu, jeszcze zatańczysz dla nas…” – 3-latka walczy o życie

Otwarcie sezonu to doskonała okazja do przeprowadzenia zbiórki dla 3 letniej Hani https://www.siepomaga.pl/hania-szczepanska

U dziewczynki wykryto śmiertelnie niebezpieczny nowotwór – neuroblastomę IV stopnia! Choroba zdążyła już dać przerzuty do kości i szpiku. Impreza będzie doskonałym momentem w którym można okazać swoją pomoc.

żeby się o tym dowiedzieć szukajcie informacji na stronie organizatora Automotive Siedlce fanpage.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia