Wynajem długoterminowy BMW – sprawdź auta dostępne od ręki

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

363

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wynajem długoterminowy BMW zielony kolor nadwozia

Zastanawiasz się, jak wynająć długoterminowo samochód marki BMW? Podpowiadamy, jak to działa i jakie modele są dostępne od ręki – na przykładzie popularnej platformy Automarket.pl. Dowiesz się też, dlaczego wynajem nowego lub używanego auta BMW może być świetnym rozwiązaniem.

Spis treści:

Jakie zalety ma najem długoterminowy BMW i kto może z niego skorzystać?

Jakie BMW można wziąć w wynajem długoterminowy?

Jak wynająć długoterminowo BMW?

Dlaczego wynajem używanego auta BMW może być dobrym rozwiązaniem?

Jakie zalety ma najem długoterminowy BMW i kto może z niego skorzystać?

Jeśli nie musisz koniecznie mieć samochodu na własność, świetną alternatywą dla zakupu czy leasingu może być wynajem długoterminowy. Jest to rozwiązanie coraz chętniej stosowane zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne, także w przypadku aut marek Premium.

Wynajem długoterminowy BMW to niezwykle wygodny sposób użytkowania tych wysokiej klasy, eleganckich samochodów o sportowym zacięciu. W zamian za miesięczną opłatę korzystasz z pojazdu, nie przejmując się:

 • formalnościami związanymi z zakupem auta i ubezpieczenia (które jest wliczone w cenę);
 • spadkiem wartości samochodu i jego późniejszą sprzedażą;
 • serwisowaniem i ewentualnymi usterkami – jeśli wybierzesz pakiet z pełną obsługą serwisową w cenie (przeglądy, naprawy i samochód zastępczy oraz opony).

Stała miesięczna rata, która uwzględnia wszystkie wydatki eksploatacyjne oprócz paliwa, zdecydowanie pomaga zaplanować budżet. Najem długoterminowy BMW nie wymaga również dużego kapitału na start (wkład własny może wynosić nawet 0%) oraz daje możliwości elastycznego wyboru warunków umowy. W  przeciwieństwie do pożyczki/kredytu nie obciąża też Twojej historii kredytowej.

Jakie BMW można wziąć w wynajem długoterminowy?

Podobnie jak w przypadku leasingu, wynająć możesz nie tylko nowe, lecz także używane auta marki BMW. Co więcej, da się znaleźć pojazdy praktycznie ze wszystkich segmentów rynku. Dostępność poszczególnych modeli zależy jednak od aktualnej oferty danego dostawcy, która może zmieniać się dynamicznie. Na przykład na platformie Automarket.pl znajdziesz aż kilkadziesiąt różnych, nowych i używanych samochodów BMW w wynajmie długoterminowym. Aktualnie są to modele z takich serii jak między innymi:

 • BMW serii 2, czyli samochód klasy C (kompakt). Możesz wybrać na przykład auto z nadwoziem typu sedan oraz silnikiem 136 KM lub 190 KM (benzyna) oraz kombi/van z 140 KM lub 190 KM (diesel).
 • BMW serii 3 – auto klasy D (średnia), produkowane jako sedan lub kombi. Do wyboru masz choćby warianty z silnikami diesla o mocy 116 KM, 150 KM i 190 KM oraz benzynowymi 136 KM i 184 KM.
 • BMW serii 5, czyli pojazd klasy E (wyższa), sprzedawane jako limuzyna lub kombi. Dostępne są między innymi warianty 184 KM, 245 KM, 252 KM i 333 KM (benzyna) oraz 150 KM, 190 KM i 265 KM (diesel), a także 292 KM (hybryda).
 • BMW serii 7, a więc limuzyny samochody klasy F (luksusowa). Znajdziesz na przykład modele z silnikami diesla o mocy 265 KM lub benzynowymi 450 KM.
 • BMW X – różnej wielkości SUV-y z oznaczeniami serii od X1 do X6. Szczególnie popularne są modele z serii X2 (np. diesel 150 KM i hybryda 220 KM), X3 (np. benzyna 245 KM lub diesel 190 KM) oraz X5 (np. diesel 231 KM).

Jak wynająć długoterminowo BMW?

Długoterminowy wynajem auta BMW na platformie Automarket.pl jest bardzo prosty, wygodny i szybki. Jak wygląda taki proces?

 1. Wybierasz konkretny, nowy lub używany samochód z oferty (już na tym i każdym kolejnym etapie możesz liczyć na fachową pomoc doradcy, jeśli jej potrzebujesz);
 • Określasz najważniejsze parametry wynajmu długoterminowego BMW, takie jak:
  • czas trwania umowy (12, 24, 36 lub 48 miesięcy);
  • wysokość opłaty wstępnej (od 0% do 30%);
  • roczny limit kilometrów do przejechania (20, 30 lub 40 tys. km);
  • pakiet usług (Basic lub Comfort, który obejmuje pełną obsługę serwisową).
 • Sprawdzasz wysokość miesięcznej raty na wybranych warunkach i jeśli Ci odpowiada, wysyłasz wniosek. Wszystkie niezbędne formalności załatwiasz online, a weryfikacja Twojej zdolności kredytowej może zająć jedynie kilkanaście minut;
 • Odbierasz samochód w wybranym punkcie lub dostajesz go na wskazany adres (co potrwa od tygodnia do 3 tygodni).

Dlaczego wynajem używanego auta BMW może być dobrym rozwiązaniem?

Samochody Premium są drogie, więc wysokość miesięcznej raty wynajmu nowego auta marki BMW może być wysoka. Atrakcyjną alternatywą w tej sytuacji będzie umowa na pojazd używany. W tej samej cenie możesz wtedy wynająć większy model wyższej klasy, z mocniejszym silnikiem czy też bezpieczniejszy lub lepiej wyposażony wariant.

Używane samochody dostępne na platformie Automarket.pl to auta pokontraktowe, które były wcześniej użytkowane na podstawie umowy leasingu lub wynajmu długoterminowego. Mają pewną i dokładnie udokumentowaną historię serwisową, a przed ponownym wprowadzeniem do oferty przechodzą drobiazgowe przeglądy techniczne.

Najem długoterminowy używanego BMW, podobnie jak nowego pojazdu, może więc być bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Z pakietem Comfort nie ponosisz też ryzyka związanego z kosztem ewentualnych napraw pojazdu w czasie trwania umowy.

Meta description: Podpowiadamy, jak wynająć długoterminowo auto marki BMW i jakie modele są dostępne. Poznaj zalety wynajmu nowych i używanych samochodów BMW

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

dowiedz się więcej o autach elektrycznych

ale nie tylko BMW można wynająć długoterminowo, zobacz Toyotę  

lub krótkoterminowo

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia