Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023

MTN "Mniej Stadionów WIĘCEJ Torów Nowa edycja" to jeden z punktów jaki jest przewidziany podczas Rozpoczęcie Sezonu MTN w Kielcach

573

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 palenie gumy
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 palenie gumy

Wydarzenie jakim jest Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce w dniu 21.04.2023 to kolejna tego typu impreza dla fanów spalonej gumy.

Pamiętasz, jak MTN robił te najgrubsze i największe Spoty w Polsce? Jak nie pamiętasz, bo nie mogłeś być z różnego powodu, to na o nich pewno słyszałeś.
Wiedz, że wracamy! Tak zachęca do przybycia na swoją imprez MTN Kielce, a Ty, jeżeli chcesz mieć podniesioną adrenalinę, to wybierz się na imprezę.
Takiego Wydarzenia jeszcze w Kielcach nie było, a będzie to wydarzenie połączone ze zbiórką pieniędzy na Cele Charytatywne. W poprzednich latach MTN Kielce organizował akcje dla Dzieci Z Onkologii, oprócz tego wisienką na torcie będą Ujęcia do Filmu “Mniej Stadionów WIĘCEJ Torów Nowa edycja

Sytuacja patowa trwa już wiele lat, o czym można dowiedzieć się, oglądając film z 2015 roku będący swoistym apelem MTN Kielce do władz. “Mniej Stadionów Więcej Torów 2“- Nocne życie MTN. Jak widać, czas płynie, a sytuacja wciąż się nie zmienia i nic nie wskazuje, żeby miała się zmienić. Trzeba także dodać, że Kielce nie są jedynym miastem w Polsce, na którego terenie organizowane są imprezy z cyklu Illegal Night i wszyscy organizatorzy mają tego typu problem.

Znalezienie odpowiedniego miejsca to rozwiązanie, jakie wpłynęłoby na bezpieczeństwo na ulicach Kielc. Z innych korzyści mogłoby być dobrą promocją dla regionu świętokrzyskiego oraz pokazało też, że władze miasta widzą potrzeby ludzi, którzy mają pasje i nie są temu obojętne. Każda zainteresowana osoba zaspokoiłaby potrzebę chęci wyścigów, zwiększając bezpieczeństwo ruchu drogowego na ulicach miasta. W Kielcach na spoty motoryzacyjne przyjeżdżają tysiące pasjonatów motoryzacji z całej Polski.

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023

Organizatorzy apelują aby szykować fury, zmieniać koła. Robimy Mgłę w Kielcach oczywiście wszystko zgodnie z zasadami nie zatruwając środowiska.
Miejsce spotkania jak na wszystkich tego imprezach pojawi się w ostatniej chwili i zostanie dodane przed Spotem.

Data 21.04.2023; Godzina 21:00

Nasze bluzy oraz gadżety dostępne na www.mtnshop.pl
@mtnshop
Instagram/Snap: mtnkielce

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 dron foto G-REC STUDIO
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 dron foto G-REC STUDIO

Rozpoczęcie Sezonu – apel organizatorów MTN

Pamiętaj że podczas naszego spotkania obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych środków!
*NIE POPIERAMY PIRACTWA DROGOWEGO! NIE ŁAMIEMY PRZEPISÓW, JEST TO LUŹNE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW MOTORYZACJI!
NIE ODPOWIADAMY ZA UCZESTNIKÓW KTÓRZY ŁAMIĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO!

My również dołączamy się do apelu. Prosimy ekipy z Polski które niewątpliwie wyruszą do Kielc, aby wróciły w tym samym składzie w którym wyjechały.

Bądźcie czujni i nie dajcie się.

Aktualności od organizatora szukajcie na stronie fb MTN

Sytuacja patowa trwa już wiele lat MTN Kielce – „Mniej Stadionów Więcej Torów 2”- Nocne życie MTN

Podsumowując, aby poczuć atmosferę przypominamy film z MTN Kielce – Na Nielegalu |Street Racing| Illegal Night | Illegal Drift |

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia