Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023

MTN "Mniej Stadionów WIĘCEJ Torów Nowa edycja" to jeden z punktów jaki jest przewidziany podczas Rozpoczęcie Sezonu MTN w Kielcach

0
216
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 palenie gumy
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 palenie gumy

Wydarzenie jakim jest Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce w dniu 21.04.2023 to kolejna tego typu impreza dla fanów spalonej gumy.

Pamiętasz, jak MTN robił te najgrubsze i największe Spoty w Polsce? Jak nie pamiętasz, bo nie mogłeś być z różnego powodu, to na o nich pewno słyszałeś.
Wiedz, że wracamy! Tak zachęca do przybycia na swoją imprez MTN Kielce, a Ty, jeżeli chcesz mieć podniesioną adrenalinę, to wybierz się na imprezę.
Takiego Wydarzenia jeszcze w Kielcach nie było, a będzie to wydarzenie połączone ze zbiórką pieniędzy na Cele Charytatywne. W poprzednich latach MTN Kielce organizował akcje dla Dzieci Z Onkologii, oprócz tego wisienką na torcie będą Ujęcia do Filmu “Mniej Stadionów WIĘCEJ Torów Nowa edycja

Sytuacja patowa trwa już wiele lat, o czym można dowiedzieć się, oglądając film z 2015 roku będący swoistym apelem MTN Kielce do władz. “Mniej Stadionów Więcej Torów 2“- Nocne życie MTN. Jak widać, czas płynie, a sytuacja wciąż się nie zmienia i nic nie wskazuje, żeby miała się zmienić. Trzeba także dodać, że Kielce nie są jedynym miastem w Polsce, na którego terenie organizowane są imprezy z cyklu Illegal Night i wszyscy organizatorzy mają tego typu problem.

Znalezienie odpowiedniego miejsca to rozwiązanie, jakie wpłynęłoby na bezpieczeństwo na ulicach Kielc. Z innych korzyści mogłoby być dobrą promocją dla regionu świętokrzyskiego oraz pokazało też, że władze miasta widzą potrzeby ludzi, którzy mają pasje i nie są temu obojętne. Każda zainteresowana osoba zaspokoiłaby potrzebę chęci wyścigów, zwiększając bezpieczeństwo ruchu drogowego na ulicach miasta. W Kielcach na spoty motoryzacyjne przyjeżdżają tysiące pasjonatów motoryzacji z całej Polski.

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023

Organizatorzy apelują aby szykować fury, zmieniać koła. Robimy Mgłę w Kielcach oczywiście wszystko zgodnie z zasadami nie zatruwając środowiska.
Miejsce spotkania jak na wszystkich tego imprezach pojawi się w ostatniej chwili i zostanie dodane przed Spotem.

Data 21.04.2023; Godzina 21:00

Nasze bluzy oraz gadżety dostępne na www.mtnshop.pl
@mtnshop
Instagram/Snap: mtnkielce

Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 dron foto G-REC STUDIO
Rozpoczęcie Sezonu MTN Kielce 21.04.2023 dron foto G-REC STUDIO

Rozpoczęcie Sezonu – apel organizatorów MTN

Pamiętaj że podczas naszego spotkania obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych środków!
*NIE POPIERAMY PIRACTWA DROGOWEGO! NIE ŁAMIEMY PRZEPISÓW, JEST TO LUŹNE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW MOTORYZACJI!
NIE ODPOWIADAMY ZA UCZESTNIKÓW KTÓRZY ŁAMIĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO!

My również dołączamy się do apelu. Prosimy ekipy z Polski które niewątpliwie wyruszą do Kielc, aby wróciły w tym samym składzie w którym wyjechały.

Bądźcie czujni i nie dajcie się.

Aktualności od organizatora szukajcie na stronie fb MTN

Sytuacja patowa trwa już wiele lat MTN Kielce – “Mniej Stadionów Więcej Torów 2”- Nocne życie MTN

Podsumowując, aby poczuć atmosferę przypominamy film z MTN Kielce – Na Nielegalu |Street Racing| Illegal Night | Illegal Drift |

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.