Jak minął motoryzacyjny weekend 22-23.04.2023 – relacja

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego klubu Kardan (Fort IX Czerniaków) i Auto Nostalgia na EXPO XXI to imprezy które między innymi odbyły się w Warszawie w dniach 22-23.04.2023.

0
109
Jak minął motoryzacyjny weekend 22-23.04.2023
Jak minął motoryzacyjny weekend 22-23.04.2023 - Podkowa produkowana w Legionowie

O tym, jak minął weekend motoryzacyjny w stolicy, będą mogły zaświadczyć poniższe fotki przesłane przez Artura, który był czynnym uczestnikiem obu z nich. Dzięki Artur, mam nadzieję, że Twoim przykładem ruszą inni i co tydzień będę mógł zamieścić kilka zdjęć. Zachęcam do współpracy.

Jak minął motoryzacyjny weekend22.04.2023Warszawa, Rozpoczęcie sezonu motocyklowego klubu Kardan (Fort IX Czerniaków)

Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, ul. Powsińska 13 w Warszawie było miejscem ciekawej imprezy zorganizowanej przez Klub Miłośników Dawnej Motoryzacji Kardan. Doskonała pogoda zachęciła do wybrania się w sobotę do Fortu IX Czerniaków, przy okazji można było zwiedzić Muzeum, które w tym czasie było otwarte dla zwiedzających.

Rozpoczęcie Sezonu Motocykli Zabytkowych Warszawa 2023 było ciekawą imprezą, z pewnością warto było się wybrać.

Motoryzacyjny weekend22-23.04.2023Warszawa, Auto Nostalgia na EXPO XXI

Niemal równolegle w Warszawie odbywała się kolejna impreza motoryzacyjna, czyli Auto Nostalgia. Na szczęście była to impreza dwudniowa więc można było podzielić siły i do Expo XXI wybrać się w niedzielę. Poniżej kilka fotek nadesłanych przez Artura, któremu bardzo dziękuję.

Oto jedna z pojawiających się relacji z Auto Nostalgia 2023

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.