Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów 22-23.04.2023

Retrospekcja Rajdu Pojazdów Zabytkowych oraz Jarmarku staroci i Giełdy Klasycznej motoryzacji w miejscowości Radziłów - 22-23.04.2023. Krótka relacja dzięki Józkowi Gałązce.

457

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów 22.04.2023 Nagłówek
Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów 22.04.2023 i inne atrakcje

Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów, czyli Jak minął motoryzacyjny weekend 22-23.04.2023 – Retrospekcja. Kolejną relację jaką mogę Wam przedstawić jest kilka zdjęć które są dziełem Józka Gałązki i dzięki niemu do mnie trafiły. Dzięki Józek! Akcja wydarzenia to Radziłów i Biebrzański Jarmark Staroci i Rękodzieła Ludowego oraz Giełda Klasycznej Motoryzacji. Można było jak zwykle na tego typu imprezach nabyć różnego rodzaju starocie, części motoryzacyjne i różnego rodzaju bardziej lub mniej przydatne przedmioty. Nie zabrakło czegoś dla najmłodszych i oczywiście food-trucków. Najważniejszym punktem programu był oczywiście Rajd Pojazdów Zabytkowych, którego trasa wynosiła około 150 kilometrów i wiodła drogami Biebrzańskiego Parku Narodowego. Po zakończeniu Rajdu zwycięzcy zostali uchonorowani nagrodami, a zwięczeniem dnia był występ zespołów artystycznych.

Jak można dowiedzieć się z załączonego plakatu, było dużo atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym plusem była również znakomita pogoda która pozwoliła na dłuższe cieszenie się imprezą na świeżym powietrzu.

Motocykle, części i inne atrakcje oraz Rajd Pojazdów Zabytkowych

Niewątpliwym rodzynkiem na tej imprezie był włoski skuter Iso prawdopodobnie z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Iso Autoveicoli S.p.A będąca jego producentem znana była również z charakterystycznego, miejski modelu micro-auta Iso Isetta.

Włoski skuter JSO
Włoski skuter ISO produkowany przez Iso Autoveicoli S.p.A

Relacja z Biebrzańskiego Rajdu Krajobrazowego Pojazdów Zabytkowych 2023, szkoda że tak krótka.

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia