Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów 22-23.04.2023

Retrospekcja Rajdu Pojazdów Zabytkowych oraz Jarmarku staroci i Giełdy Klasycznej motoryzacji w miejscowości Radziłów - 22-23.04.2023. Krótka relacja dzięki Józkowi Gałązce.

0
158
Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów 22.04.2023 Nagłówek
Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów 22.04.2023 i inne atrakcje

Rajd Pojazdów Zabytkowych Radziłów, czyli Jak minął motoryzacyjny weekend 22-23.04.2023 – Retrospekcja. Kolejną relację jaką mogę Wam przedstawić jest kilka zdjęć które są dziełem Józka Gałązki i dzięki niemu do mnie trafiły. Dzięki Józek! Akcja wydarzenia to Radziłów i Biebrzański Jarmark Staroci i Rękodzieła Ludowego oraz Giełda Klasycznej Motoryzacji. Można było jak zwykle na tego typu imprezach nabyć różnego rodzaju starocie, części motoryzacyjne i różnego rodzaju bardziej lub mniej przydatne przedmioty. Nie zabrakło czegoś dla najmłodszych i oczywiście food-trucków. Najważniejszym punktem programu był oczywiście Rajd Pojazdów Zabytkowych, którego trasa wynosiła około 150 kilometrów i wiodła drogami Biebrzańskiego Parku Narodowego. Po zakończeniu Rajdu zwycięzcy zostali uchonorowani nagrodami, a zwięczeniem dnia był występ zespołów artystycznych.

Jak można dowiedzieć się z załączonego plakatu, było dużo atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym plusem była również znakomita pogoda która pozwoliła na dłuższe cieszenie się imprezą na świeżym powietrzu.

Motocykle, części i inne atrakcje oraz Rajd Pojazdów Zabytkowych

Niewątpliwym rodzynkiem na tej imprezie był włoski skuter Iso prawdopodobnie z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Iso Autoveicoli S.p.A będąca jego producentem znana była również z charakterystycznego, miejski modelu micro-auta Iso Isetta.

Włoski skuter JSO
Włoski skuter ISO produkowany przez Iso Autoveicoli S.p.A

Relacja z Biebrzańskiego Rajdu Krajobrazowego Pojazdów Zabytkowych 2023, szkoda że tak krótka.

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.