Rozpoczęcie sezonu z Mercedesami i Klasykami 7.05.2023 Niepołomice Rynek

Mercedesami i Klasykami w dniu 7.05.2023 zostanie rozpoczęty sezon motoryzacyjny na Rynku w Niepołomicach.

969

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wiosna kalendarzowa już od miesiąca co pozwala na Rozpoczęcie sezonu z Mercedesami i Klasykami, które odbędzie się w dniu 7.05.2023 na Rynku w Niepołomicach. Rynek to niewątpliwie godne miejsce do organizacji tak szczególnego wydarzenia. Początek maja to najlepszy czas, żeby spotkać się w większym gronie, w towarzystwie pięknych samochodów.

Uwaga!
W tym roku do naszej listy dołączamy nowy, przyciągający uwagę punkt w południowej Polsce, który obowiązkowo trzeba odwiedzić! Już dziś zapraszamy Was na otwarcie kolejnego sezonu spotkań miłośników motoryzacji na świeżym powietrzu do uroczego miasteczka Niepołomice.
Widzimy się w niedzielę 7 maja, koniecznie zarezerwujcie ten termin.

Nowością na tego typu imprezie będzie coś dla miłośników historycznej motoryzacji. Jak ogólnie wiadomo, nie powinno się do końca zamykać na jedno. Specjalnie dla Was wspólnie z grupą “Klasyki Niepołomice” zorganizowana będzie strefa samochodów zabytkowych!

Klasyki Niepołomice i okolice - Rozpoczęcie sezonu Niepołomice Rynek i nie tylko
Klasyki Niepołomice i okolice – Rozpoczęcie sezonu Niepołomice Rynek i nie tylko

To świetna okazja do zgłębienia wiedzy o motoryzacji XX wieku z wielu części świata i możliwość obejrzenia wielu ciekawych eksponatów.
Korzystając z okazji, w imieniu organizatorów zapraszamy również wszystkich wystawców, właścicieli samochodów zabytkowych.

Warto wspomnieć, że podczas zlotu przeprowadzony będzie konkurs elegancji.
O godzinie 15:00 zaplanowano pokazowy przejazd najpiękniejszymi ulicami Niepołomic, podczas którego policja zadba o bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz sprawne przedostanie się przez miasto.

Organizatorzy zapraszają serdecznie, nie tylko publiczność, ale przede wszystkim właścicieli wszystkich kultowych aut. Będzie miło, kiedy dołączycie do wydarzenia.

Trochę przydatnych informacji o miejscu spotkania,
Wydarzenie zorganizowane jest na rynku w samym centrum miasta, gdzie do dyspozycji gości dostępne są klimatyczne restauracje i punkty gastronomiczne fast-food. Sama płyta rynku wyłożona kostką jest urokliwym miejscem, idealnym do zaprezentowania tam swojego samochodu.
Jest to świetny punkt do rozpoczęcia zwiedzania Niepołomic podczas naszego wydarzenia.

Musicie to zobaczyć i być częścią tego wydarzenia!

Rozpoczęcie sezonu z Mercedesami i Klasykami 7.05.2023 Niepołomice Rynek kolory wiosny
Rozpoczęcie sezonu z Mercedesami i Klasykami 7.05.2023 Niepołomice Rynek kolory wiosny

Rozpoczęcie sezonu Niepołomice Rynek i nie tylko

Pochwalamy inicjatywę organizatorów, że nie samą imprezą człowiek żyje, ale są też miejsca, w które polecamy zajrzeć, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy następnym razem będziemy mieli taką możliwość.

Polecamy za organizatorami:
– Zamek Królewski (ok. 100m od rynku)
– Ratusz (ok. 200m od rynku)
– gotycki Kościół Dziesięciu Tysięcy Męczenników (ok. 50m od rynku)
– Puszcza Niepołomicka (ok. 1km od rynku)
– park Niepołomickie Błonia (200m od rynku)
– Muzeum fonografii (400m od rynku)

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.niepolomice.eu/events/rozpoczecie-sezonu-z-mercedesami-i-klasykami/ , www.facebook.com/rozpoczęcie sezonu z mercedesami i klasykami

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia