Retro Biesiada Wądroże Wielkie 7.05.2023

Jeżeli cel imprezy to popularyzacja turystyki automobilowej, integracja mieszkańców oraz środowisk motoryzacyjnych a przy okazji Rajd Pojazdów Zabytkowych, Zlot Pojazdów Zabytkowych oraz Vulcan Cup, wszystko na Retro Biesiadzie to jesteśmy za.

760

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Retro Biesiada Wądroże Wielkie 7.05.2023 Vulcan Cup Mściwojów
Retro Biesiada Wądroże Wielkie 7.05.2023 Vulcan Cup Mściwojów

Gmina Wądroże Wielkie i Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji organizuje imprezę motoryzacyjną o nazwie Retro Biesiada Wądroże Wielkie.

Retro Biesiada jest to zakończenie VULCAN CUP (Konkurs Jazdy na dwóch 2-kilometrowych odcinkach dróg z pomiarem czasu na trasach Mściwojów-Targoszyn i Luboradz-Skała) dla samochodów klasycznych oraz dla wszystkich tych którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności rajdowe.

Stanowisko kierowania rajdem, a także stanowisko serwisowe znajdować się będą przy świetlicy w Mściwojowie.

W dniu 7.05.2023 zapraszamy na z pewnością ciekawe wydarzenie motoryzacyjne, jakim jest Retro Biesiada. Trzeba tu dodać, że całość imprezy odbędzie się na terenie trzech gmin Powiatu Jaworskiego.

Impreza składać się będzie z trzech niezależnych części:

-Rajd Pojazdów Zabytkowych (na trasie Jawor-Mściwojów-Wądroże Wielkie),

-Zlot Pojazdów Zabytkowych (Wądroże Wielkie),

-Konkurs jazdy Vulcan Cup dla samochodów klasycznych, oraz współczesnych, odbywający się na zamkniętych odcinkach dróg.

Każdy kierowca samochodu osobowego do 3,5 tony może podjąć się tego wyzwania i będzie się mógł sprawdzić na miejscowych drogach. Koszt 200 zł.

Całość imprezy zakończy się Biesiadą w Wądrożu Wielkim z oprawą muzyczną oraz dekoracją zwycięzców, z pewnością będzie też kilka innych atrakcji dla uczestników.

Zapisy na Rajd Pojazdów Zabytkowych – formularz na stronie organizatora Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji.

Niestety zgłoszenia przyjmowane były do dnia 29.04.2023, więc zalecamy dzwonić do organizatorów Tel : 691 877 193 Tel : 605 825 974.

Samochody Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji Retro Biesiada Wądroże Wielkie 7.05.2023 Vulcan Cup Mściwojów
Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji

Regulamin RETRO BIESIADA WĄDROŻE WIELKIE 2023 (wyciąg)

1.Organizatorzy. Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, Gmina Wądroże, Gmina Mściwojów, Starostwo Powiatowe w Jaworze.

2. Miejsce i termin imprezy. Impreza odbędzie się, w dniu 07.05.2023 na terenie Powiatu Jaworskiego. W godzinach :08:30 – 21:00

3. Kierownictwo imprezy.

Andrzej Giera – Komandor Rajdu – Tel: 605 825 974;

Marcin Marciniak – Sędzia główny – Tel: 691 877 193;

Jarosław Juskowiak – Dyrektor Zlotu – Tel: 602 501 036

4. Jury Konkursu Elegancji i innych konkurencji uznaniowych. Przedstawiciele władz samorządowych.

5. Cel imprezy. Popularyzacja turystyki automobilowej, integracja mieszkańców oraz środowisk motoryzacyjnych. Promocja walorów historycznych oraz turystycznych regionu i historii motoryzacji.

6. Uczestnictwo. Uczestnikami rajdu oraz zlotu pojazdów zabytkowych, są załogi w samochodach i na motocyklach, których wiek przekracza 30 lat.

Zgłoszenia przyjmowane były do dnia 29.04.2023, więc zalecamy dzwonić do organizatorów Tel : 691 877 193 Tel : 605 825 974.

Z uwagi na ograniczoną powierzchnię wystawową organizator zastrzega sobie weryfikację zgłoszeń do Rajdu oraz Zlotu.

7. Koszty uczestnictwa. Udział w RETRO BIESIADZIE WĄDROŻE WIELKIE 2023 jest bezpłatny. /Brawo!/

Gmina Wądroże Wielkie widoki, pocztówka
Gmina Wądroże Wielkie – Retro Biesiada

8. Obowiązki uczestnika.

a) kierowca musi posiadać aktualne prawo jazdy a pojazd ważny przegląd techniczny i ubezpieczenie OC.

b) w dniu imprezy załoga dokonuje rejestracji w biurze rajdu, pobiera numer startowy i umieszcza na swoim pojeździe w miejscu widocznym dla sędziego.

c) trasę rajdu pojazdy pokonują zgodnie z zasadami kodeksu ruchu drogowego.

d) uczestnik wykonuje konkurencję oraz próby wyznaczone na trasie rajdu.

9. Nagrody. Organizator przewiduje puchary i dyplomy oraz poczęstunek w miejscu mety – Wądroże Wielkie.

10. Odpowiedzialność cywilna organizatora. Organizator nie przejmuje na siebie odpowiedzialności za szkody i straty w stosunku do załóg i pojazdów, jak również spowodowanych przez nich w stosunku pośrednim i bezpośrednim na w stosunku do osób trzecich i ich mienia.

11. Przetwarzanie danych osobowych. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie pozyskanych przez organizatora danych osobowych: imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail wyłącznie do wykorzystania ich w trakcie i na potrzeby imprezy oraz na potrzeby informowania o przyszłych wydarzeniach.

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji zobowiązuje się nie przekazywać danych osobowych innym podmiotom.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć wykonanych w trakcie rajdu do promocji wydarzenia i Stowarzyszenia w mediach.

INFORMACJA DODATKOWA: Powiadomienie o zakwalifikowaniu do udziału w imprezie zostanie przekazana drogą mailową lub telefoniczną.

ZAPISY – INFORMACJE Tel : 691 877 193 Tel : 605 825 974mail klubu : jsmm.jawor@gmail.com

Aktualne informacje znajdziesz na stronie organizatora Retro Biesiada Wądroże Wielkie 2023

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułProste sposoby na kaca
Następny artykuł16 Mastercard OFF CAMERA
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia