II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych 13.05.2023

Już 13 maja 2023 Ośrodek Kultury w Swarzędzu wspólnie z Bzyk Raider Swarzędz organizują na Polanie Miejskiej przy ul. Strzeleckiej II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych

0
707
II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych 13.05.2023
II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych 13.05.2023

Jak zwykle w imieniu organizatorów którymi tym razem są Ośrodek Kultury i Bzyk Raider Swarzędz zapraszamy na II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych. Będzie można na nim zobaczyć samochody, motocykle i motorowery z minionej epoki. Właściciele którzy zjawią się tego dnia Polanie Miejskiej zaprezentują pojazdy, które coraz rzadziej spotyka się na naszych drogach. Będą to pojazdy polskiej produkcji jak i te, które wyszły z fabryk poza granicami kraju.
Wśród takich maszyn będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki.

II Swarzędzki zlot coraz bliżej, także serdecznie zapraszamy wystawców i wszystkich gości, którzy chcą zobaczyć perełki minionej epoki!! Na miejscu będzie oczekiwać wiele atrakcji i niespodzianek.
Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych odbędzie się 13 maja 2023 w godz. 10.00 – 16.00 na Polanie Miejskiej przy ul. Strzeleckiej.

W celu uzyskania informacji na temat Zlotu zadzwoń 723 696 740 lub napisz bzykraiderswarzedz@gmail.com

Jeśli chciałbyś zaprezentować swój pojazd podczas zlotu zadzwoń pod wyżej wymieniony numer lub skontaktuj się j.w.

Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny!

Zaproszenie od Bzyk Raider Swarzędz na II ZLOT Pojazdów Zabytkowych.

II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych Wydarzenie Ośrodek Kultury w Swarzędzu i Bzyk Raider 13.05.2023
II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych Wydarzenie Ośrodek Kultury w Swarzędzu i Bzyk Raider 13.05.2023

Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych – informacje i wspomnienia

Informacje można uzyskać za pomocą strony fb wydarzenia i fb Ośrodek Kultury w Swarzędzu oraz Bzyk Raider

Zaproszenie od Ośrodka Kultury w Swarzędzu i Bzyk Raider Swarzędz na II Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Dla przypomnienia prosimy o zapoznanie się z materiałem z ubiegłego roku, czyli I Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych 14.05.2022.

W przeciwieństwie do innych zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.