Dzień Dziecka w Legionowie – zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja

Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa dla dzieci i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE zaprasza na zlot VW nad Wkrą.

429

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja
Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja

Podaruj Dziecku Uśmiech przez cały rok, nie tylko w Dzień Dziecka w Legionowie. 4 czerwca to dzień, w którym odbyła się rodzinna impreza plenerowa na Placu przy Arenie Legionowo, ul. Chrobrego 50B. Słoneczna i ciepła pogoda pozwoliła na spacer do miejsca wydarzenia osób w każdym wieku. Z dziećmi przybyli tu ich rodzice, a niejednokrotnie i dziadkowie. Bogaty program artystyczny i atrakcje w ten dzień ma się rozumieć skierowano głównie do najmłodszych. Jak to ma miejsce zazwyczaj, od każdej reguły bywa wyjątek ,co będzie miało miejsce i w tym wypadku. My jako miłośnicy i posiadacze starej motoryzacji również chcieliśmy dołożyć cegiełkę do tych obchodów. Dlatego na parking przed Areną Legionowo przyjechaliśmy kilkoma samochodami które są już po czterdziestce, a najstarszy w tym towarzystwie VW Garbus opuścił bramy fabryki w kwietniu 1964 roku.

Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja
Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE Dzień Dziecka w Legionowie – zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja

Dzień Dziecka w Legionowie – zabytkowa motoryzacja

Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE czyli pomysłodawca tego przedsięwzięcia zapewniło cukierki dla najmłodszych a trzeba powiedzieć że zainteresowanie wśród najmłodszych było naprawdę duże. Dzieci z dużym zainteresowaniem siadały za kierownicą różnych typów VW Garbusów, Vw Ogórków czy dużego Fiata 125p.

Mógłbym nawet stwierdzić że tego typu wydarzenie zapadnie w pamięci dzieci na dłużej niż tradycyjna dmuchańce lub wata cukrowa.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH było hasłem które przyświecało pokazaniu dzieciom naszych aut i mam nadzieję że spełniło swoje zadanie.

Poniżej wypowiedzi właścicieli samochodów, które wzięły udział w wydarzeniu i które udało się namówić do podzielenia się swoimi wrażeniami.

Dziękuję Marzenie, Piotrkowi, Adamowi, Krzyśkowi i Maćkowi za kilka słów o swoich autach.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH oraz MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023 Legionowo

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia