Dzień Dziecka w Legionowie – zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja

Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa dla dzieci i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE zaprasza na zlot VW nad Wkrą.

189
Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja
Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja

Podaruj Dziecku Uśmiech przez cały rok, nie tylko w Dzień Dziecka w Legionowie. 4 czerwca to dzień, w którym odbyła się rodzinna impreza plenerowa na Placu przy Arenie Legionowo, ul. Chrobrego 50B. Słoneczna i ciepła pogoda pozwoliła na spacer do miejsca wydarzenia osób w każdym wieku. Z dziećmi przybyli tu ich rodzice, a niejednokrotnie i dziadkowie. Bogaty program artystyczny i atrakcje w ten dzień ma się rozumieć skierowano głównie do najmłodszych. Jak to ma miejsce zazwyczaj, od każdej reguły bywa wyjątek ,co będzie miało miejsce i w tym wypadku. My jako miłośnicy i posiadacze starej motoryzacji również chcieliśmy dołożyć cegiełkę do tych obchodów. Dlatego na parking przed Areną Legionowo przyjechaliśmy kilkoma samochodami które są już po czterdziestce, a najstarszy w tym towarzystwie VW Garbus opuścił bramy fabryki w kwietniu 1964 roku.

Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE Dzień Dziecka w Legionowie - zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja
Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE Dzień Dziecka w Legionowie – zabawa i zabytkowa motoryzacja 4.06.2023 relacja

Dzień Dziecka w Legionowie – zabytkowa motoryzacja

Stowarzyszenie VW CLASSIC MAZOWSZE czyli pomysłodawca tego przedsięwzięcia zapewniło cukierki dla najmłodszych a trzeba powiedzieć że zainteresowanie wśród najmłodszych było naprawdę duże. Dzieci z dużym zainteresowaniem siadały za kierownicą różnych typów VW Garbusów, Vw Ogórków czy dużego Fiata 125p.

Mógłbym nawet stwierdzić że tego typu wydarzenie zapadnie w pamięci dzieci na dłużej niż tradycyjna dmuchańce lub wata cukrowa.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH było hasłem które przyświecało pokazaniu dzieciom naszych aut i mam nadzieję że spełniło swoje zadanie.

Poniżej wypowiedzi właścicieli samochodów, które wzięły udział w wydarzeniu i które udało się namówić do podzielenia się swoimi wrażeniami.

Dziękuję Marzenie, Piotrkowi, Adamowi, Krzyśkowi i Maćkowi za kilka słów o swoich autach.

PODARUJ DZIECKU UŚMIECH oraz MIŁOŚNICY ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI Z LEGIONOWA I OKOLIC 4.06.2023 Legionowo

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.