XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek 8-11.06.2023 Bałtów

W miejscowości Bałtów koło Ostrowca Świętokrzyskiego w dniach 8-11 czerwca 2023 odbędzie się XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek.

738

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W miejscowości Bałtów koło Ostrowca Świętokrzyskiego w dniach 8-11 czerwca 2023 odbędzie się XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy zaprosić obecnych, przyszłych oraz byłych Fanklubowiczów do wspólnej, rodzinnej zabawy podczas kolejnego Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek!

Żeby dodatkowo podgrzać atmosferę lub przekonać tych, którzy się wahają Fanklub Niewiadówek wprowadza z zaczerpniętym z Franka Dolasa cytatem „…każdy szczęściu dopomoże, każdy z nami wygrać może…” Cała rzecz będzie dotyczyła zarejestrowanych załóg, które pojawią się na naszym spotkaniu. Wśród nich rozlosujemy DARMOWY POBYT czyli zwrot kosztów uczestnictwa. Mamy nadzieję, że informacja ta pomoże w podjęciu właściwej decyzji i zachęci do uczestnictwa wszystkich, którzy jeszcze się zastanawiają.

XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek - fanklub
XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek – fanklub

XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek – Miejsce, termin, warunki:

8-11 czerwca 2023 – Bałtowski Kompleks Turystyczny w Bałtowie k. Ostrowca Świętokrzyskiego

Pole biwakowe:
Zlot odbędzie się na terenie pola biwakowego „JuraPark” należącego do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Teren:
W przeciwieństwie do kempingów, na których odbywało się kilka ostatnich zlotów ogólnopolskich, pole nie jest typowym kempingiem. Nie znajdziemy tu budynku sanitariatów, recepcji, równych alejek, wyznaczonych parceli czy innych obiektów infrastruktury jak wiaty, świetlica, itd. Jest to po prostu trawiaste w miarę równe pole biwakowe, jak za dawnych lat kiedy tego typu udogodnienia nie były potrzebne.

Sanitariaty:
Do dyspozycji będą dwa kontenery sanitarne z prysznicami, umywalkami i toaletami, z podziałem na część damską i męską. 

Kontenery będą znajdowały się w odległości około 150 metrów od pola, natomiast blisko przyczep do dyspozycji będziemy mieli dwa ToiToi-e.
Taka infrastruktura powinna wystarczyć. Załogi dysponujące własnym WC powinny go ze sobą zabrać, tak na wszelki wypadek.

Prąd:
Pole wyposażone jest w kilkanaście słupków przyłączeniowych rozlokowanych w równych odległościach, po sześć gniazd każdy. Gniazda są standardowe, odpada problem przejściówek CEE. Słupki ustawione są po jednej stronie pola dlatego przedłużacz może się przydać. Przyłączy nie powinno zabraknąć.

Polski Fiat 126p i przyczepa Niewiadów N126, skala 18 - DeAgostini
Polski Fiat 126p i przyczepa Niewiadów N126, skala 18 – DeAgostini

Opłaty za wjazd na Zlot i zasady uczestnictwa

Wpisowe na XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek wynosi 300 PLN od załogi.

W pakiecie otrzymujemy:
– pobyt na polu biwakowym od środy wieczorem do niedzieli (pobyt poza czasem trwania zlotu płatny zgodnie z cennikiem pola)
– podłączenie do prądu
– wejście przez cały czas trwania zlotu do Parku Dinozaurów „JuraPark” i Oceanarium na podstawie identyfikatorów (opasek) zlotowych
– zniżkę -20% na zakup pakietu kompleksowego (rozszerzony bilet wstępu na wiele atrakcji, do zakupu w kasie kompleksu), który obowiązuje przez cały zlot
– udział w loterii sponsorowanej przez partnerów zlotu
– udział w losowaniu darmowego pobytu na zlocie
– pakiet gadżetów – niespodzianek od organizatorów
– wieczorną zabawę przy ognisku zlotowym

Zasady zapisu i uczestnictwa:
– Uczestnictwo w zlocie oznacza akceptację Regulaminu Zlotów Fanklubu Niewiadówek.
– Warunkiem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
– Gwarancją miejsca na zlocie jest wpłata wpisowego.
– Wszystkie dane oraz informacje potrzebne do dokonania płatności są dostępne po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Otrzymacie je również w wiadomości e-mail od organizatora.

JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek 8-11.06.2023 Bałtów
JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek 8-11.06.2023 Bałtów

XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek – Atrakcje:

W tym roku NAPRAWDĘ wracamy do korzeni. Co to oznacza? Pełną dowolność spędzania czasu, brak planu zlotu i atrakcji zaplanowanych przez organizatorów. Przyjeżdżacie, ustawiacie zestaw i róbcie to. na co macie ochotę. 

Zmiana formuły związana jest przede wszystkim ze specyfiką miejsca gdyż Bałtowski Kompleks Turystyczny ze swoimi atrakcjami jest w stanie dostarczyć mnóstwo wrażeń dla całej rodziny. Jest co robić dlatego zarówno dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie. 

W cenie pobytu i przez cały czas trwania zlotu macie zagwarantowane darmowe wejście do Parku Dinozaurów „JuraPark” i Oceanarium a także 20% zniżki na zakup pakietu kompleksowego!  Warto jest skorzystać, zwłaszcza przyjeżdżając z dziećmi.
Dla szukających innego typu rozrywki, Bałtów może być świetną bazą wypadową na bliższe i dalsze wycieczki, zarówno rowerowe jak i samochodowe. Tu jednak nie będziemy podpowiadać, każdy z Was ma dostęp do mapy i internetu by znaleźć w okolicy coś ciekawego dla siebie. 

Dodatkowym akcentem uatrakcyjniającym nasze spotkanie będą warsztaty dla dzieci Sielskiej Manufaktury; szczegóły tutaj.

FKN 2016 na kempingu u KRAKA w Nałęczowie
FKN 2016 na kempingu u KRAKA w Nałęczowie

Partnerzy zlotu i nagrody przez nich ufundowane:

Partnerem Ogólnopolskiego Zlotu Fanklubu Niewiadówek jest od wielu lat firma Darius – Przyczepy z Ujazdu.

Wśród uczestników zlotu rozlosowane będą trzy vouchery na zakupy w sklepie internetowym Darius – Przyczepy!
I nagroda – 300 zł,
II nagroda – 200 zł,
III nagroda – 100 zł.

„Combo Zdolni” to nowy Partner Zlotu, który również ufundował nagrodę-niespodziankę do rozlosowania wśród zlotowiczów.

Każda załoga otrzyma także voucher rabatowy do wykorzystania na zakupy w tejże manufakturze. Bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość

fiaf z przyczepą N-126 foto NAC
fiaf z przyczepą N-126 foto NAC

Pamiętajcie!

Uczestnictwo w zlocie oznacza akceptację Regulaminu Zlotów Fanklubu Niewiadówek. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie, swoją załogę oraz za zapewnienie opieki nad dziećmi, które przywiózł. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu.

Organizatorzy zlotu ani zarząd Fanklubu Niewiadówek nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę, zachowanie innych uczestników i wszelkie inne nieprzewidziane zdarzenia. Nie ponoszą też odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, sprzętowe, za rzeczy zgubione lub skradzione oraz za uszczerbki na zdrowiu wynikające ze zdarzeń losowych lub działania osób trzecich.

W ramach wzajemnego poszanowania i w trosce o dobre imię Fanklubu Niewiadówek i naszego Forum prosimy o nieużywanie wulgaryzmów wobec współuczestników zlotu a także wobec osób postronnych. Prosimy również o nieeksponowanie gadżetów, strojów, organów i innych elementów będących moralnie nagannymi i które mogą wywoływać dwuznaczne skojarzenia.

Za psy, koty i inne zwierzaki podczas zlotu odpowiadają ich właściciele. Właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać po swoich zwierzętach. Ze względu na dużą obecność dzieci prosimy o trzymanie piesków na smyczy w obrębie własnej przyczepy a większych psów także w kagańcach oraz nie puszczanie ich luzem.

Nowych informacji szukajcie na stronie organizatora
XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek 8-11.06.2023 Bałtów
XXIV Ogólnopolski Zlot Fanklubu Niewiadówek 8-11.06.2023 Bałtów mapa

Wszystkich zastanawiających się nad wyjazdem, mogą przekonać filmy z poprzednich zlotów FKN

FKN 2016 na kempingu u KRAKA w Nałęczowie

Największy zlot Niewiadówek w Polsce 2018

Na naszej stronie można było znaleźć materiały dotyczące polskich przyczep z okresu PRL, zachęcam do zapoznania się z nimi:

Polskie przyczepy campingowe PRL-u

Polskie przyczepy campingowe N-126 i inne część 2

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia