XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych – rekord frekwencji

Już po XIII Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Pożarniczych w Główczycach. O tym kto wygrał możecie przeczytać w naszej krótkiej relacji.

0
132

XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show przeszedł do historii. Impreza zrzeszająca strażaków oraz sympatyków pożarnictwa zagościła wszystkie pojazdy od najstarszych po najnowsze, oryginalne i tuningowane, z kraju i zagranicy. XIII już zlot odbył się w dniach 30.06-02.07.2023.

Głównym organizatorem Fire Truck Show było tradycyjnie OSP Główczyce wraz z mieszkańcami okolicznych wiosek.

Główczyce jako mała wioska koło Dobrodzienia, położona pomiędzy Opolem a Częstochową pokazała się z jak najlepszej strony. W każdy pierwszy weekend lipca poczynając od 2009 roku organizuje 3-dniowe święto o tematyce pożarniczej i miejmy nadzieję że w przyszłym roku tradycja zostanie podtrzymana. Wszystkie pojazdy jakie przyjechały łączy jedno, czyli miłość ich właścicieli.

Było wszystko co być powinno na tego typu wydarzeniach czyli: parada, wybory najlepszych pojazdów, konkursy i oczywiście kulminacja jaką był wielki prysznic.

Wielki prysznic był jak zwykle największą atrakcją Zlotu.

XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych

O innych szczegółach dowiecie się ze strony organizatora Fire Truck Show oraz firetruckshow

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show 2023 – Alarmowa Parada Pojazdów

źródło: materiały organizatora.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.