XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych – rekord frekwencji

Już po XIII Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Pożarniczych w Główczycach. O tym kto wygrał możecie przeczytać w naszej krótkiej relacji.

341

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show przeszedł do historii. Impreza zrzeszająca strażaków oraz sympatyków pożarnictwa zagościła wszystkie pojazdy od najstarszych po najnowsze, oryginalne i tuningowane, z kraju i zagranicy. XIII już zlot odbył się w dniach 30.06-02.07.2023.

Głównym organizatorem Fire Truck Show było tradycyjnie OSP Główczyce wraz z mieszkańcami okolicznych wiosek.

Główczyce jako mała wioska koło Dobrodzienia, położona pomiędzy Opolem a Częstochową pokazała się z jak najlepszej strony. W każdy pierwszy weekend lipca poczynając od 2009 roku organizuje 3-dniowe święto o tematyce pożarniczej i miejmy nadzieję że w przyszłym roku tradycja zostanie podtrzymana. Wszystkie pojazdy jakie przyjechały łączy jedno, czyli miłość ich właścicieli.

Było wszystko co być powinno na tego typu wydarzeniach czyli: parada, wybory najlepszych pojazdów, konkursy i oczywiście kulminacja jaką był wielki prysznic.

Wielki prysznic był jak zwykle największą atrakcją Zlotu.

XIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych

O innych szczegółach dowiecie się ze strony organizatora Fire Truck Show oraz firetruckshow

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show 2023 – Alarmowa Parada Pojazdów

źródło: materiały organizatora.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia