Wielkopolski SPOT OPLA 21-23.07.2023 Lubasz

Już około 100 zgłoszeń na Wielkopolski SPOT OPLA 21-23.07.2023 Lubasz nad jeziorem Dużym. To największy spot Opla w Wielkopolsce, po raz pierwszy w historii IV edycja będzie trwała 3 dni.

525

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

21-23.07.2023 Lubasz Wielkopolski Spot Opla - IV edycja
Wielkopolski Spot Opla - IV edycja 21-23.07.2023 Lubasz

Tym razem chciałbym zaprosić w imieniu organizatorów na Wielkopolski SPOT OPLA, który odbędzie się w miejscowości Lubasz nad jeziorem Dużym. Spot odbędzie się w dniach 21-23.07.2023 i po raz pierwszy w historii, IV edycja będzie trwała 3 dni. Zainteresowanym trzeba wiedzieć, że jest to największy spot Opla w Wielkopolsce. Jak powszechnie wiadomo, na każdej tego typu imprezie pogoda być musi, dlatego też niema się czego obawiać. Plaża, słońce, muzyka, konkurencje dla uczestników i dzieci, grill, chill to dopełnienie ponad setki samochodów, które powinny pojawić się nad jeziorem.

Zgłoszenie, regulamin i plan na Wielkopolski SPOT OPLA

Przed przyjazdem nie zapomnij dopełnić formalności polegających na wypełnieniu i wysłaniu zgłoszenia do organizatora WSO4. Musisz tu być z Nami.

Jak powszechnie wiadomo, na każdej tego typu imprezie mogą pojawić się drobne modyfikacje które organizator będzie musiał wprowadzić. Jak to się mówi sytuacja jest wciąż dynamiczna, lecz najważniejsze że ramowy plan już jest nie jedziemy w ciemno. Niemniej ważną kwestią uczestnictwa w tego typu imprezie jest regulamin. Jak to mówią, przepisy są od tego żeby je łamać, ale organizator wprowadza regulamin, aby ustrzec się pewnych niedomówień na wypadek potencjalnego zdarzenia. Wejście na teren oznacza akceptację warunków regulaminu. To tylko tyle i aż tyle.

Dla osób pragnących przypomnieć sobie ubiegły Spot z 2022 roku lub tych którzy są nie do końca przekonani do przyjazdu – Wielkopolski Spot Opla II edycja

Tradycyjnie też po więcej bieżących informacji odsyłamy na stronę organizatora WSO 4.

W artykule wykorzystano materiały ze strony organizatora.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia