Sylwester na Stadionie Śląskim 2023

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na spędzenie sylwestrowej nocy, weź udział Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

320

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Sylwester na Stadionie Śląskim 2023 - stop klatka z reklamy. na tle nocnego nieba, wybuchają liczne kolorowe sztuczne ognie, a w centrum ujęcia ogromny napis Sylwestrowa Moc Przebojów
Choćby było zimno, to będzie gorąco.

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i niesamowitej atmosfery, to nie możesz przegapić Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie, która odbędzie się na Stadionie Śląskim. To tam zagrają największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a całość ubarwią spektakularne pokazy świateł i efektów specjalnych. Sylwester na Stadionie Śląskim 2023

Kto wystąpi na scenie podczas Sylwestra na Stadionie Śląskim 2023

Sylwestrowa Moc Przebojów to nie tylko impreza, to prawdziwa uczta dla fanów muzyki. Na scenie pojawią się artyści z różnych gatunków i pokoleń, którzy zaprezentują swoje największe przeboje i zaskoczą swoimi, nowymi aranżacjami. Nie zabraknie też niespodzianek i duetów.

Wśród gwiazd, które zagrają na stadionie śląskim, będą m.in.:

 • Doda – królowa polskiej sceny, która zawsze zachwyca swoim głosem, energią i stylizacjami. Jej ostatnia trasa koncertowa „Aquaria Tour” była wielkim sukcesem, a teraz zobaczysz ją na żywo w sylwestrowej nocy.
 • Dawid Kwiatkowski – idol młodzieży i książę polskiej sceny, który ma na swoim koncie wiele hitów i nagród. Jego piosenki są pełne emocji i romantyzmu, a on sam jest uroczym i charyzmatycznym showmanem.
 • Smolasty – charyzmatyczny raper i wokalista, który łączy w swojej muzyce hip-hop, pop i R&B. Jego utwory są chwytliwe i taneczne, a on sam ma wielu wiernych fanów, którzy kochają jego styl i osobowość.
 • Lady Pank – legenda polskiego rocka, która od ponad 40 lat podbija serca słuchaczy swoimi kultowymi utworami. Zespół nie traci na popularności i zawsze daje z siebie wszystko na scenie.
 • Enej – zespół, który łączy w swojej muzyce folk, rock i reggae. Ich piosenki są pełne pozytywnej energii i przekazu, a oni sami są sympatycznymi i skromnymi ludźmi.
 • Kayah & Bum Bum Orkestar – niepokorna i niezwykle utalentowana Kayah oraz jej zespół, który gra muzykę bałkańską z polskim akcentem. Ich występy są zawsze pełne pasji i ekspresji, a ich muzyka porusza i bawi.
 • Fiśbanda – zespół, który gra muzykę ludową z elementami rocka i popu. Ich piosenki są zabawne i dowcipne, a oni sami są pełni humoru i uroku.
 • Golec uOrkiestra – zespół, który gra muzykę góralską z nowoczesnym brzmieniem. Ich piosenki są znane i lubiane przez wszystkich, a oni sami są prawdziwymi ambasadorami kultury i tradycji śląskiej.
 • Skolim – król YouTube i gwiazda internetu, który zaskakuje swoimi parodiami i coverami znanych piosenek. Jego utwory są śmieszne i oryginalne, a on sam jest zabawny i kreatywny.
 • Majka Jeżowska – ikona polskiej muzyki dziecięcej, która od lat zachwyca swoim głosem i uśmiechem. Jej piosenki są pełne magii i fantazji, a ona sama jest ciepłą i kochaną osobą.
 • Tribbs – młody i utalentowany wokalista, który gra muzykę pop z elementami soulu i funku. Jego utwory są melodyjne i rytmiczne, a on sam jest przystojny i elegancki.
 • Kuba Szmajkowski – młody i utalentowany wokalista, który gra muzykę pop z elementami rocka i elektroniki. Jego utwory są dynamiczne i energetyczne, a on sam jest charyzmatyczny i pewny siebie.
 • Oskar Cyms – fenomenalny wokalista i zwycięzca 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego utwór „Niech mówią” zdobył tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu, a on sam zaskoczył wszystkich swoim talentem i transformacją.

Gość specjalny

W Sylwestrowej Mocy Przebojów weźmie udział gość specjalny, który wystąpi na scenie Polsatu o północy. To Matteo Bocelli – syn słynnego tenora światowej sławy, Andrei Bocelliego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana oraz jego brata Matthew Sheerana. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, ale w tym roku wystąpi właśnie na stadionie śląskim. Jego głos oczaruje każdego, a jego interpretacja znanych utworów zachwyci nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Stadion Śląski zaprasza na Sylwestrową Moc Przebojów, imprezę której nie możesz przegapić. To najlepszy sposób na spędzenie ostatniej nocy roku i powitanie nowego roku z uśmiechem i nadzieją. Na Stadionie Śląskim czeka nie tylko doskonała muzyka, ale też niesamowita atmosfera i wspaniali ludzie. Start imprezy o 20:00.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/embed/#?secret=1lXIed6I4K#?secret=mYslXOy9q3

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia